Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó válasz arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó válasz arra a kérdésre hogy "miért nem akarsz párkapcsolatot"?

Figyelt kérdés
a "semmi közöd hozzá", "nem állok készen", "jól érzem magam egyedül" nem jó. ezen kívül mit lehet még válaszolni?
2014. szept. 9. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ki az, akinek válaszolni szeretnél erre a kérdésre?
2014. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
közelebbi ismerősök, családtagok, rokonok. kevésbé jól ismert embereknek nem válaszolok személyes kérdésekre
2014. szept. 9. 10:20
 13/20 anonim ***** válasza:
"Nem lenne rá időm" "A karrierem/iskola jelenleg fontosabb" "Nem tartom még magam elég érettnek rá" "Szeretném megismerni önmagam, megtanulni, milyen egyedül lenni" "Nem szeretnék elköteleződni/kísérletezni szeretnék, jelenleg jobban élvezem a komolytalan, kötöttség nélküli kapcsolatokat" "Félek az elköteleződéstől" "Jelenleg magamra és a jólétemre kell koncentrálnom, a kapcsolat ráér később, addig úgysem érzem jól magam mással se, amíg egyedül nem tanultam meg boldognak lenni" csomó jogos válasz van rá, de a NEM önmagában egy mondat, és semmi kötelességed azt jobban kifejteni, vagy megindokolni, ha nem akarod, ezt ne felejtsd el.
2014. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem akarok.

Nem akarom,hogy bekössék a szemem.

Párkapcsolat = rabszolgaság,nincs szabadág,veszekedés, ,,nő elhízik az esetek 80%-ban".


Ez pont,hogy nekem nem kell,én a ,,friends with benefits" kapcsolatok híve vagyok,ahol kötetlenül érezzük jól magunkat,elmehetünk moziba is akár,de nem vagyunk együtt,mindenki azzal szexxel akivel csak akar.


Én például ezt mondom mindig,nem is nyaggatnak már,hogy nem tudok egy nőnél leragadni,szüleim felfogták,hogy unokájuk soha nem lesz tőlem,elfogadták igaz nehezen.


Élni akarok,dőzsölni,nagykanállal majszolni az életet,utazgatni,gazdag,sikeres emberré válni,karriert építeni és több nővel is ellenni.Hatalmas baráti társaságot magam köré.


Mond azt amit gondolsz,amiért nem akarsz.

2014. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

az a gond hogy én letudnám egy mondattal a választ, de nincs olyan amivel ki is tudnám elégíteni a kérdezősködőket és békén hagynának. bunkó meg nem akarok lenni.

azt hogy jól érzem magam így ahogy vagyok, egyedül nem hiszi el senki

2014. szept. 9. 11:17
 16/20 anonim ***** válasza:
Azok közül a rokonok és ismerősök közül, akikről neked az a benyomásod, hogy boldog, harmónikus párkapcsolatban élnek, hányan tették fel neked ezt a kérdést?
2014. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hirtelen nem sok olyat tudok akire azt mondhatnám hogy boldog, harmonikus kapcsolata van. nem azok közül akik megkérdeztek hanem minden ismerősöm közül.
2014. szept. 9. 11:59
 18/20 anonim válasza:
Mert inkább gyúrok és a súlyzót választom mint egy nőt! Inkább szarra kokszolom magam mint hogy egy nőre költsek és úgyis impotens leszek jó válasz?
2014. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egyszerűen: Nem akarok kapcsolatot, mert jó így ahogy vagyok.

bonyolultan: nem kell kifejteni, ha belekérdez nem kell válaszolni, így járt.

2014. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kálmix ***** válasza:
Na önzőség lenne a többi hölggyel szemben, ha lekötném magam eggyel.
2014. szept. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!