Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik gerontofília?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik gerontofília?

Figyelt kérdés
A környezetemben és a korombeliek (25-35) között sosem talákoztam olyan nővel, akinek tetszenének a 30-40 évvel idősebb férfiak. Néha rákérdeztem. Viszont munkám során találkoztam olyan nőkkel (25-35), akik férjhez mennek 60 éves férfihez is. Most nemrég 40 éves nő, 85 éves amerikai férj. Létezhet vonzódás egy 60-70-80 éves férfihez? Valóban érdekel. Én magam a korombeliekre bukom, ezért nem tudom elképzelni.

2014. szept. 9. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy ha még megnevezése is van, akkor talán létezik ... Ez nem jutott eszedbe? :-P
2014. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lásd Fanni meg Faludy Gyuri bácsi.

[link]

2014. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem minden elnevezés azért jött létre, mert ténylegesen létező jelenségről van szó. Ilyen pl. geometria
2014. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Szerinted ezek szerint nem létezik a geometria? ...
2014. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiről te példálózol, az nem a testiséghez való vonzódás, hanem más. Leginkább buksza, de nem feltétlenül.
2014. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az inkább a wealthfília nevet kéne viselnie...
2014. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kálmix ***** válasza:
Bakker, nevezzük már nevén a gyereket! Ez a tipikus apakomplexus. Az apja korú férfiakhoz vonzódik, feltehetően azért, mert sokat hiányolta az apukáját kiskorában, de ez utóbbi nem törvényszerű, csak erről kapta a nevét.
2014. szept. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!