Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? 16L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már (vagyis csak.:D) 3-szor találkoztam. Először a strandon, mindig engem nézett, rám mosolygott. Én is visszamosolyogtam, nagyon aranyos volt. :D Másodszor koncerten, rám köszönt, hogy 'Szia! Emlékszel rám?' persze nem nagyon hallottam a hangos zene miatt. De a lényeget felfogtam, szóval válaszoltam, hogy 'igen'. Harmadszor a buszon, felszállt leült mellém, hogy jobban megismerjen... Mert szerinte 'jófej' vagyok. Rendes srác, én is kedvelem. :) Azt mondta, hogy szép a szemem, amikor ránézek mindig csak mosolyog. Szerintetek tetszek neki? Azt még hozzátenném, hogy én 16 éves lány vagyok, ő pedig egy 19 éves fiú. :)

2014. szept. 9. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen tetszel neki!

Szerintem aranyos a történeted! :)

2014. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod hogy tetszel neki, csak meg szeretted volna ezt osztani velünk is.
2014. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Reméltem. :D Kérdezzek rá, hogy tetszek-e neki? :)
2014. szept. 9. 19:19
 4/8 anonim válasza:
Persze,hogy tetszel neki :) hajrá
2014. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es! Nem, nem tudtam.. Tudod én nagyon csúnya vagyok, még sose tetszettem senkinek. :)
2014. szept. 9. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Tutira bejössz neki! De szerintem ezt nem kell megkérdezned. Egyszerűen, csak találkozgassatok, beszélgessetek....stb. és majd kialakul minden magától. :)
2014. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen édes sztori már ez. :)
2014. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Majd rákérdezek, remélem összejön. :D
2014. szept. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!