Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talan tetszek neki? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talan tetszek neki? 14L

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki folyton olelget. Elmegy pl. az iskolaba elottem es kozben megolel, nem veszem eszre hogy mogottem van es hatulrol megolel ezt naponta tobbszor, megkerdeztem tole hogy miert kell ezt, es erre azt mondta mert tok cuki vagyok es picike is, olyan mint valami olelgetni valo pluss. A srac elegge nepszeru es amugy is nagyon kozvetlen.

Tetszhetek neki vagy ez neki nem jelent semmit?..

O 15 eves.


2014. szept. 1. 04:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is lehet, hogy csak lyukra játszik.
2014. szept. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire közvetlen, és népszerű, biztos megteszi mással is, nem hiszem, hogy komolyabban akarna valamit, de tetszel neki biztos.

Ez már egy jó jel ahhoz, hogy értelmesebb valaki próbálkozzon Nálad, és hagyd. :)

2014. szept. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!