Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40+ ferfiak, nok, milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ ferfiak, nok, milyen az ujrakezdes?

Figyelt kérdés
Tehat 40+ elvaltok, vagy hosszabb kapcsolatotoknak vege szakad es milyen nehezsegekkel kuzdotok, konnyen tudtok ismerkedni, uj kapcsolatot kialakitani?

2014. szept. 10. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak 32 vagyok, most lett vége egy kapcsolatomnak, ő már nem szeret de én még mindig imádom... A lényeg hogy szerintem nekem már nem lesz se párom se gyerekeim, már nem hiszek benne. Mégis hol ismerkedjek? Diszkóban a 16 évesek között, vagy a neten ahol mindenki csdak dug...i akarm vagy a munkahelyemen a gyárban? :) Kilátástalannak látom a dolgot, ilyen nőt már úgy sem kapok főleg nem 32 évesen.
2014. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es most nagyon melyponton vagy, szerintem ha kilabalsz ebbol az allapotodbol biztos talalsz megfelelo tarsat, meg fiatal vagy.
2014. szept. 10. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel eddig nem volt nehézségem, mindig könnyen megismerkedtem lányokkal, csak rövid ideig voltam egyedül egy-egy kapcsolat között. Talán azért is, mert már nem akarok túl komolyan belebonyolódni egyetlen viszonyba se, és így sokkal könnyebb a továbblépés, amikor már unalmassá válik a dolog. F48
2014. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki párt keres az nem ugyonaz a lelkiállapot, mintha saját akaratából lenne egyedül. Aki párt keres az kicsit kétségbe van esve. Ez kicsit beszukiti a látókört és teremt egy sajátos, jól felismerheto légkört az illeto köré. Két ilyen légkörü ember sosem fog találkozni. Ahogy két mágnes azonos pólusu vége sem. Az ilyen emberek még nehezebben találnak párt, mert aki nem sóvárog ugyan, de tetszene neki hosünk, az sem fog közeledni, mert érzi, hogy itt bizony nagy függoség fog következni hosünk részérol. Egy kapcsolathoz, hogy jól muködjön szabadság kell. Belso szabadság, nem belso kényszer. Itt nem a nyitott házasságra gondolok, hanem arra, hogy hagyjunk a másiknak teret és időt a saját dolgaira. Hogy ne kelljen miattunk lemondania semmi olyanról ami fontos volt neki. (nyilván nem a csajozásra gondolok, hanem hobbi, barátok, évi sielés ugyanazokkal, akármi)
2014. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hasznos volt.
2014. szept. 11. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!