Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi valaki a szája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi valaki a szája elé a kezét amikor nevet?

Figyelt kérdés
elég sok lánynál megfigyeltem már...
2014. szept. 10. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Anno a telivigyor illetlen volt, így kézzel vagy legyezővel takarták el a nők az arcukat. Talán a "te" lánykáid nincsenek kibékülve a nevetésükkel.
2014. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyellik a fogaikat.
2014. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja! Rosszak a fogaik.
2014. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az olyan sznob ma és úri hölgyes. De ez abból indult ki amit 1-es ír.
2014. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Különlegescsajszi ***** válasza:
Mert a fog mindent elmond,akárcsak az arc! És itt nem a rossz fogakra gondoltam.Én is így csinálok egyébként.! Mi a sz*rnak mutogassam ??:D:d Hali.
2014. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha nem rossz a foga? Akkor mi a baj vele?
2014. szept. 10. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kamaszkoromból jön. Fogszabályzóm volt, az a minden fogon vas és dróttal összekötve típusú. Utáltam és szégyelltem, viszont szép fogaim lettek mára, fényképen merek mosolyogni, vigyorogni. De ha nevetek, akkor néha önkéntelenül a szám elé rakom a kezem megszokásból.
2014. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugyanez, mint az utolsónál, a fogszabályzós korszakból maradt rám
2014. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk a fogszabályzó érthető..de amúgy meg..
2014. szept. 10. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!