Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom amikor megreszegedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom amikor megreszegedik, mindig kiakad. Ujabban tor zuz, osszevissza beszel mindenkire haragszik es ami a legrosszabb hogy habzik a szaja. Szerintetek pszihologus tud segiteni?

Figyelt kérdés
remenytelen a helyzet?mit egyek?
2012. márc. 17. 00:10
1 2
 1/11 étoile et lune ***** válasza:
Habzik a szája? Azt hittem, ilyen csak veszett kutyáknál van.
2012. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem:-(((imertem meg egy lanyt es neki is igy volt.de kemeny gyogyszereket szedett erre.
2012. márc. 17. 00:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit egyél??Lóbabot finggal.
2012. márc. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki a párod? Lassie?
2012. márc. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miert vagytok rosszak????ha nem tudtok segiteni inkabb ne irjatok semmit.tenyleg enm lassatok hova halad az emberiseg!!!!keresztenyek vagytok?jartok templomba?nem fel mar senki az istentol???
2012. márc. 17. 00:19
 6/11 étoile et lune ***** válasza:
Hát, mindenesetre vagy vedd rá, hogy kezdjen el orvoshoz járni, vagy lépj le még időben. A kérdésedből ítélve még szereted, és szeretnél megoldást, szóval bocsi a szókimondásért, de a pszichiáter tényleg nem ártana. Meg gondolom, stresszes, és nem tudja kezelni a problémákat, nem lát rájuk megoldást.
2012. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hány éves, ill ő szed valamilyen gyógyszert?
2012. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen,igy van.folyamatosan stresszes.soha nem felhotlenul boldog,pedig minden oka meg van ra.20 van egy gyonyoru lakasa,autoja szulei ekik mindent megtesznek erte,en aki nagyon szeretem es tudom hogy o is.en mar 27 vagyok.mondtam menjunk pszihologushoz de szerintem az mar nem segit csak a pszihiater es nem tudom hogy tudnam erre ravenni:-(
2012. márc. 17. 00:23
 9/11 anonim ***** válasza:
gazdag?
2012. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"nem lássátok?" :DDDDDD
2012. márc. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!