Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel mostanában nagyon jóban vagyok, és szerintem tetszem neki. Ezt már más is mondta.... A lány ideálja pont illik rám. Mielőtt barátok lettünk az előtt más volt az ideálja de a mostani illik rám és mondta is, hogy tetszik neki valaki. Szerintetek én vagyok az? Barátságból lehet szerelem?

2014. szept. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik, akkor lehet belőle kapcsolat, de ne kezdeményezz, várd meg, amíg ő nyit. Ha elsieted a dolgot, tönkreteheted a barátságotokat.
2014. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A volt barátommal először utáltuk egymást és rohadt ellenszenves volt, utána összebarátkoztunk, aztán egymásba szerettünk. 4 évig voltunk együtt, de a szakítás után is barátok maradtunk és találkozunk sokszor.
2014. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem előfordult. kezd egy randival. egy fagyi, egy sör, egy akármi. majd flört, szexista megjegyzések, bókok. csak hozd zavarba. majd csók, majd szex, majd ha már együtt vagytok bevallhatod, hogy szereted. addig ne!
2014. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem is mernék egyenlőre kezdeményezni.... Meg akarom tudni, hogy tényleg én tetszem e neki vagy sem.


#2 A volt barátomnál valami barátságból 'szerelem' lett.... A szerelmet úgy értelmezd hogy 3 lánnyal csalt meg.

2014. szept. 10. 17:26
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Hát már hívott pizzázni persze úgy hogy nem csak 2en mennénk.... Meg kitalálta hogy sátrazzunk. :)
2014. szept. 10. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
?? mér te odamész egy vadidegenhez és avval jársz, ha meg akar ismerni csak a barátod lehet már?
2014. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivan?
2014. szept. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!