Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes szeretnék lenni, és komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

Járjak el többet itthonról, akkor nagyobb az esély rá hogy találkozok valakivel? A suliban (gimnázium) sok helyes srác van, de nem nagyon szeretnék "házi nyúlra lőni". Nem Budapesten lakok, hanem "vidéken", de nagyközségben. Budapest sincs túl messze.


Valaki tudna tippeket adni, hova menjek, mit csináljak? Tudom, hogy ha ezeket teszem, még nem biztos, hogy megtalálom az "igazit", de hátha lesz egy kis esély rá.


17/L


2014. szept. 10. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így éreztem nem olyan régen. Twoon ráírtam egy srácra, nagyon izgatott voltam, őrülten szerelmes, egy hónap múlva összejöttünk, 2 hónapja vagyunk együtt, kiszerettem belőle, átjöttem, hogy nem akarok párkapcsolatot, egyedül akarok lenni, csak azért nem szakítok vele, mert nincs szívem hozzá.. ő iszonyún szerelmes belém...
2014. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi az a Twoo? :D


Még ötletek? szívesen fogadom őket :)

2014. szept. 10. 19:34
 3/6 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Szervezz minél több programot!! :D
2014. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugorj fel Kispestre :D
2014. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én szívesen ismerkednék veled, írtam privátot :) 18F
2014. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hirdetésnek írtam ki, neten nem szeretek ismerkedni.
2014. szept. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!