Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok ez nálatok általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok ez nálatok általában mit jelent vagy csak véletlen egybeesés lett volna?

Figyelt kérdés
Mentem haverommal és két csaj jött velünk szemben, aztán ők megálltak a sarkon, mi meg elmentük mellettük és az egyik csaj tök fura, de pont ahogy meglátott szinte azután elkezdte rögtön a haját így csavargatni. Én először fel se figyeltem rá, ha haver nem mondja, én se veszem úgy igazán észre.
2014. szept. 10. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a hajcsavargatás önmagában még nem jel. Én legalábbis szoktam csak úgy is.
2014. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy zavarban van..és vagy te vagy a haverod bejon neki;) 13/L
2014. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!