Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ostobán hangzik, de szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ostobán hangzik, de szerintetek jelent ez valamit, vagy véletlen egybeesés? (lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 3 fiú "harcol" értem. Mindhármat Balázsnak hívják. Facebookon is kettő srác nyomul, azokból az egyik megint Balázs, és ezen az oldalon is beszélgetek egy Balázs nevű fiúval. Ez meg mi a túró?

2012. máj. 15. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
És én is Balázs vagyok:DD Becs szó.
2012. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez komoly jelentéstartalommal bírna... Csak véletlen!

Üdv: Balázs

2012. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
XD
2012. máj. 15. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Véletlen egybeesés Puszi: Balázs
2012. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Legényanya című filmet! Ott is a faluban mindenki Béla:DD
2012. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy mi ebben a furcsa.

Puszil: Balázs

2012. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jelent! Ha jól megnézed a Balázs nevet,láthatod,hogy a betűiből Budapest,Albertirsa,Leányfalu,Ács és Zsámbék nevei jönnek ki. Melyeket összekötve egy pentagramma jön ki. Ez minden kétséget kizáróan a sátánizmusra utal. Ezek a jelek arra utalnak,hogy te vagy az antikrisztus,aki örök sötétséget és pusztulást hoz a világra.. Legalábbis Magyarországra..
2012. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,téves.. Azt már Orbán megtette!
2012. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rám 5 Dávid írogat... Nézd a jó oldalát, nem tudod kellemetlen helyzetbe hozni magad azzal, hogy felcseréled a nevüket. :)
2012. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaja.. nem sértődnek meg azon, hogy "Balázs"... Amúgy meg lehet, hogy olyan tipikus mágnes vagy, aki vonzza a balázsokat...fugyu,nekem van 3 Balázs ismerősom, ha akarod, bemutatlak nekik... Amúgy ez szerintem most kétségbeejtő, de majd később röhögni fogsz rajta.. vagy talán már most nevetsz... Ja, és körüzenetbe elküldheted, ho "Balázs! Nem tetszel nekem!" És így nem kell egyesével leírni!! :D haha!! Amúgy szerintem ez csak véletlen egybeesés..
2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!