Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy csak testi vágy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak testi vágy?

Figyelt kérdés

Soha nem hittem, hogy érett nőként valaha ilyen kérdést kell feltennem.

Párkapcsolatban élek 1,5 éve. Szeretem a párom és ő is engem. Viszont néhány hónapja történt valami. Azon vettem észre magam, hogy egyre jobban vonzódom valakihez, akivel egy helyen dolgozunk. Ő szintén párkapcsolatban él. Nem tudok visszaemlékezni a pillanatra, hogy mikor kezdődött. Egyre több időt töltöttünk egymás társaságában, kölcsönösen kerestük egymást. Időnként munka után hazavitt, arra hivatkozva, hogy véletlenül épp arra van dolga stb. Mindig csak beszélgettünk, de soha nem próbált közeledni. Aztán egy alkalommal írt nekem, chateltünk mindenféléről...az élet nagy dolgairól, a jövőről, a hobbyjáról. Végül bevallotta, hogy legutóbb, mikor hazavitt nagyon szeretett volna megcsókolni, de nem merte. Akkor azt éreztem "miért nem? milyen jó lett volna". Én is vágytam rá. Teltek a napok, elkérte a telefonszámomat, hogy néha tudjon írni. Ezt meg is teszi, majd minden nap azóta, naponta többször is. Sokat beszélgettünk a helyzetünkről, nem akarjuk felrúgni az eddigi életünket, és szeretjük a párunkat és arról, hogy nagyon erős vágyat érzünk egymás iránt. Nem tudom eldönteni mit érzek és ő mit érez. Mikor nem találkozunk egy ideig, csak úgy felhív és mindenről tudunk beszélgetni, akár fél vagy 1 órán keresztül. Elmeséli, hogy épp mit főz, vagy hogy nem indul a mosógép. Kérdezi, hogy én hogy vagyok, mit csinálok éppen. A munkahelyen, ha van ideje, küldi az sms-t, hogy menjünk együtt kávézni, csak hogy láthasson. Aztán van, hogy sok-sok sms-t váltunk, ami izzik a szexuális tartalomtól. Nem tudom eldönteni, mi ez az egész. Egyszer tett megjegyzést arra is, hogy "bárcsak előbb találkoztunk volna". Néhány hete vette a bátorságot és megcsókolt, itt a munkahelyen, a folyosón, nem törődve azzal, hogy akár meg is láthatnak. Úgy viselkedett, mint egy kamasz és azt is írta , hogy úgy is érezte magát, mint egy kamaszfiú az első csók után. Olyan zavarban volt. Azóta néhány csók elcsattant mikor hazavitt és persze folyamatosan ott izzik a levegőben az, hogy egyre jobban kívánjuk is egymást. Nem tudom hova tenni ezt az érzést. Szerelmes lettem? És ő? Lehet, hogy csak testi vonzalmat érez, én pedig többet képzelek bele ebbe az egészbe?


2014. szept. 11. 13:26
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ebben már nem csak testi vonzalom van,persze nagyrészt arról szól,de ennyit beszélni valakivel,ennyire érdeklődni utána,keresni,vágyakozni,hogy vele legyek,csak akkor lehetséges,ha érzek is iránta valamit.
2014. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdnél vele, akkor kiderülne másnap, hogy mi a helyzet.
2014. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csabika1971 ***** válasza:

Nehéz erre válaszolni, ki mit és hogyan érez.

De egyet tudok! A párod marha pipa lesz mikor rájön a dologra. Mert abban ne ringasd magad, hogy nem fog. Csak idő kérdése.

Döntsd el mit akarsz: Az új pasival akinél kitudja mi van a háttérben.

Vagy a jelenlegi pároddal, aki már bizonyított, hogy téged akar.

És miután döntöttél lépj erre vagy arra, a félre kacsingatást meg hagyd abba. Mert ezzel a másik felet csak megalázod.

Gondold végig te mit éreznél fordított helyzetben.

2014. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as már összefoglalta. Annyival egészíteném ki, hogy azon is gondolkodj el, hogy mi hiányzik a kapcsolatodból, ha már 1.5 év után kikacsintgatsz
2014. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amit nem írtam, hogy a párom ugyan több éve külön él a feleségétől, de nem váltak el. Már többször próbáltam erről beszélni vele, hogy ez így nincs jól. Ez a probléma kicsit beárnyékolja a kapcsolatunkat, az én lelkemnek mindenesetre nem tesz jót. Én is végiggondoltam, hogy miért történt velem ez az elcsábulás, és valószínű a "biztonság" hiányzik és az, hogy nyíltan felvállaljon előbb-utóbb a családja előtt is. Nyilván nem egy másik, párkapcsolatban élő férfitól kapom meg azt ami otthon hiányzik, tisztában vagyok ezzel. Épp ezért döbbenek meg saját magamon is, hogy mibe keveredtem bele. Időnként elhatározom, hogy erős leszek és elkerülöm a kollégámat. Megbeszéltük, megpróbáltuk, nem is egyszer..de nem ment.
2014. szept. 11. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel itt már történt csók, ezért kémia már megvan,illetve a testi vágy.(ami előtte volt, az csak fantázia!)


"nem akarjuk felrúgni az eddigi életünket, és szeretjük a párunkat "

Ezt vagy vésd az eszedbe, vagy próbáld ki vele milyen lehet,hátha úgy könnyebben eldöntöd.

2014. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!