Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet? Hogyan tegyem jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Az exemmel jóban voltam. De amióta legjobb barátnőjénél bepróbálkoztam, azóta bunkón viselkedik velem, sérteget, már barátok se vagyunk. Azt mondja, hogy barátkozzak a barátnőjével. Hogyan tegyem jóvá? Ezek szerint még mindig szeret?
2014. szept. 11. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Jah hát igen..még azért szeret,vagyis szeretett.Most lehet hogy elbasztad!
2014. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már a lányoknál is egy fajta alapszabály létezik,hogy barátnő volt pasijára illetve kiszemeltjére nem pályázunk.Ezért rosszul esik neki az,hogy a barátnőjénél bepróbálkoztál.(Nem tudom,hogy a csaj vevő volt-e rá)

Amúgy igen,szerintem szeret.És úgy tedd jóvá,hogy bocsánatot kérsz.És ha te is szereted,akkor mondd meg neki.

2014. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!