Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez csajok?

Figyelt kérdés

Rengeteg szép lányt látok csunya,sovány fiukkal...

Ma is...hát azt hittem elszédülök a látványtol,egy brutálisan jo testü lány egy igénytelen átlagosnak sem mondhato fiuval ment kézenfogva:D



2014. szept. 12. 09:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Brühühü, neked meg nem jutott
2014. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Hogy nekem nincs,az nem a külsőm miatt van...nagyon nem.
2014. szept. 12. 09:58
 3/50 anonim ***** válasza:
95%

Talán mert a való életben nem feltétlen érvényesül a gyk-s lúzerek kényszerképzete, hogy csak a külsőség számít a lányoknak.

Tudod az intelligencia, a műveltség, a viselkedés és még sok más belső tulajdonság létezik, amivel egy nőt meg lehet hódítani és ezek is tudnak férfias tulajdonságok lenni.

2014. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%

Mert talán előfordulhat, hogy nem kellenek nekik az ilyen felszínes s*ggarcok, akik szerint az a lényeg, hogy ne legyél csúnya és ne legyél sovány. Na akkor vegyük sorra:

1.) A csúnya relatív. Kinek mi tetszik, valószínű a többség csúnyának minősítené azokat a lányokat akik nekem kinézetre bejönnek. Azt figyelembe véve, hogy elszaporodtak ezek a kakaduk vagy pávák vagy pelikánok vagy mi az istenek, ha nem lenne az ilyen kib*szottul csúnyaságra igény, nem hódítana ennyire, tehát mivel igény van rá, levonható a következtetés, hogy a lányok többsége bukik a csúnyaságra.


Ezt a sovány nem sovány dolgot meg sosem értettem... én mindig is sovány voltam és mindig is bejöttem egy csomó csajnak (az más dolog, hogy önbizalom hiányában nem voltam nagy kezdeményező, de utólag visszahallva elég sok gimis pipi nedvesedett utánam, mikor végigsétáltam a folyosón előttük :D). Amúgy ha meg nem sovány, akkor az a baj, hogy "dagadt"...szóval van optimális pasi-testsúly? Leszámítva a nagy izomagyú kigyúrt ogrét...

2014. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Hülyeséget beszélsz...
2014. szept. 12. 10:07
 6/50 anonim ***** válasza:
én eléggé kifejtettem, hogy amit mondtam miért mondtam, most te jössz farokarc ;)
2014. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

1. Vagy a belsőjébe szeret bele

2. Esetleg megtudja csalni\félre tud lépni

Én is ilyenbe vagyok

2014. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Sehogy nem néznek ki azok a srácok...semmi...sem a teste,sem az arca...semmi...


Én megmondom,ha egy fiu joképü/jol néz ki...nem vagy egy büszke fax...

2014. szept. 12. 10:16
 9/50 anonim ***** válasza:

Amúgy miért hülyeség a #4?

Itt TE írsz hülyeségeket!! Abba csak az igazság van. Gondolom a kedves kérdező is ilyen páwa+kislányos gyerek... Vagy Swag vagy Yolo vagy mi a rák.

2014. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
De ismered őket?! NEM MINDEN A KÜLSŐ!!! Ezt még egy ovis is megértette volna már!
2014. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!