Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez csajok?

Figyelt kérdés

Rengeteg szép lányt látok csunya,sovány fiukkal...

Ma is...hát azt hittem elszédülök a látványtol,egy brutálisan jo testü lány egy igénytelen átlagosnak sem mondhato fiuval ment kézenfogva:D



2014. szept. 12. 09:53
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Amíg nem írsz több privátot nekem, addig le se tojom. És nem tetszel, mert elmebeteg vagy. De vékony se vagy. Ennyi na koccolj le. Letiltottalak uh privátot nem tudsz már küldeni.
2014. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
A testemre is azt momdtad h jo:D
2014. szept. 12. 12:13
 33/50 anonim ***** válasza:
Ez most már tényleg a "Cola, popcorn" kategória :-D
2014. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Amúgy egy baj van a kérdezővel az hogy egy retardált fóka akinek az életbe se fogja megmagyarázni senki, mert nincs annyi esze hogy felfogja... Ez olyan mintha a galambnak probálnánk megmagyarázni hogy ne sz...on oda, én is először normálisan írtam neki majd letámadtam most üzibe nyalizik. Kedves Kérdező majd rólam is azt mondod amit The best name-ről? hogy azt mondta te milyen helyes vagy? Most szólok akkor linkelem az üzeneteket!!
2014. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Mert The best name-t biztos úgy tanitották hogy álljon szóba a retardáltakkal is ;)
2014. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Na jó, én megpróbáltam normális üzenetet írni, a kérdező kérdésére, de azóta ahogy látom a válaszait a többieknek mint pasiról kb. ez a véleményem:


[link]


most komolyan kérdező, bevetted már a gyógyszereidet?


(30-as válaszoló vagyok)

2014. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
28-as csak azóta töröltek pár választ
2014. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
És akkor mi van arra vered? Egészségedre ha őrizgeted. Igen mondtam ilyet. Akkor mi van? Semmi. Vad idegennek is elmondom. És? Most erre vered a melled? Attól még retardált vagy. Tehát ugyanannyira nulla, mintha csúnya lennél. Nem. Azoknak sokkal nagyobb esélyük van a csajoknál mint neked. Azok sokszor normálisabbak, okosabbak.
2014. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Na, ha annyira jól nézel ki, mutasd magad :P
2014. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

Na...örülök,hogy beismerted drágám.


Nem küldök kèpet...

2014. szept. 12. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!