Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez csajok?

Figyelt kérdés

Rengeteg szép lányt látok csunya,sovány fiukkal...

Ma is...hát azt hittem elszédülök a látványtol,egy brutálisan jo testü lány egy igénytelen átlagosnak sem mondhato fiuval ment kézenfogva:D



2014. szept. 12. 09:53
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
És honnan tudod hogy lány?
2014. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Mert beszéltem vele...
2014. szept. 12. 11:31
 23/50 anonim ***** válasza:
Most mi ez? The best name fórum? Nem hiszem, szóval hanyagoljuk a témát. Neked meg nem meztelen képet küldtem csak az arcomról, amikor még azt hittem, hogy épelméjű vagy. Nekem is van rólad képem ne feledd.
2014. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
#24 hamar kiderült hogy normálatlan igaz? Engem most üzibe probál oltogatni :D kis csira :D
2014. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Te nem is tudod,h én ki vagyok:)
2014. szept. 12. 11:46
 26/50 anonim ***** válasza:
Hohó! Dehogyisnem :D
2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Hónapok óta zaklatsz, szakadj már le rólam. A kutyát sem érdekled.
2014. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és csak ismételni tudom az előttem szólókat. Lehet, hogy neked ez meglepő de nem csak és kizárólag a külső számít egy kapcsolatban. Plusz az ízlés emberenként eltér, a stílusérzék is.


Nekem a nagydarab hosszú hajú pasik jönnek be általában, a világból ki tudnék viszont szaladni mikor meglátom a drágakő utánzat fülbevalót vagy a V-nyakú pólót egy pasin (de tényleg annyira nem férfias, hogy elmondani nem tudom). Egyik barátnőmnek meg pont ezek tetszenek. Ezzel csak arra akarok rámutatni, hogy ami neked nem "jó" az másnak még lehet vonzó.


Ellenben a többi ember véleményének és döntésének ilyen szintű el nem fogadása, és a saját véleményed vég nélküli ismételgetése téged tesz nagyon intoleráns, és ostoba emberré (meg egy retardált papagájhoz hasonlatossá). Nem csodálom, hogy neked ment egy-két válaszoló. Kellenek hozzád idegek. Biztos, hogy én is pár mondat után lécelnék, ahogy a mondás tartja; hiába fényesíted az alma héját ha belülről rohad...egy kapcsolatot sem a külső vonzódás tesz működőképessé (kell hozzá ezt elismerem, de mint mondtam attól, hogy neked érthetetlen mit eszik egyik a másikon köztük még jól működhet a kémia) a belső az elfogadás, türelem, tisztelet és kompromisszumok miatt tudnak együtt élni az emberek, és ezek nem a külsőtől függnek. Bármilyen nyálasnak is hangozzék tudom, hogy itt divat általánosítani meg minden sikertelenséget a másik nemre/genetikára/pénztelenségre fogni, de én nem ezt tapasztalom az életben.

2014. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 szimpla ***** válasza:

[link]


mesélj még...

ez tényleg szánalom.

2014. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Csak azt mondta a drágám,hogy jol nézek ki.
2014. szept. 12. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!