Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már része mellszexb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már része mellszexbe? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
nekem nem volt, de nagyon kipróbálnám *.*
2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktuk csinálni csajommal, én baromira imádom, mellfétisem van..ha létezik ilyen egyáltalán...

Néha jobban kívánom a melleit, mint a punciját, és hatalmasakat szoktam élvezni mellszex közben. Nagyon imádom!!!

2014. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
én szeretem, de nem minden pasi izgul csak a mellekre 23L
2014. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
de a 90%-uk igen
2014. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem nagy szám!
2014. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

már volt

nekem nagyon tetszett

a végén a barátnőm arcára élveztem :)

2014. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2%
Én 14 éves fiú vagyok, tudom furcsálhatjátok, hogy ide írok, de anyukámmal mi is gyakran csináljuk. Mikor nagyinak csináltam, el volt ájulva tehetségemtől. Huginak nagyon nem tetszett. Mondjuk lehet hogy még nem áll készen egy ilyesfajta kapcsolatra. Az én tanácsom ennyi lenne, ezek az én tapasztalataim. Ne feledd, apukáddal mindig gyakorolhatsz.Jó mellbe dugit.
2014. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De beteg vagy
2015. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!