Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú lány barátság? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátság? Létezik nem létezik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyi igaz az, hogy egy fiú és egy lány ha sokat vannek együtt egyiküknek biztos kialakulnak az érzelmek?

Kort nemet írjatok.


2014. aug. 25. 21:10
1 2
 1/12 Sulek Péter ***** válasza:
nem létezik ilyen sztem felnőtt korba ott a szex ami összehozza őket általában :) de az érzelmek nem mindig követik :)
2014. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általában ki szokott, de ezt nem lehet megmondani elsőre. Az én fiú ismerőseim, ha a lány barátaikról kérdezem, akkor mindig mondják, hogy bármikor lefeküdnének velük, ha lenne alkalom.
2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Létezik, ha mind a két félnek stabil párkapcsolata van.
2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve van egy férfi haverom,soha nem volt köztünk semmi,de mindent megbeszélünk.
2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem a fiú barátaim, mindig kiderült hogy többet akarnak

mostmár ezen a téren kicsit szkeptikus vagyok

2014. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*most már
2014. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha rém visszataszító mindkettő, akkor létezhet. Amúgy nem hiszem. Talán csak nagyobb haveri társaságokban ahol mindenkinek több ellenkező nemű haverja van, akkor nem fog mindenki iránt többet érezni. (Az, hogy lefeküdne-e velük 1-2 alkalommal, az más.)
2014. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

19/f

Volt már ilyen is, olyan is.

Szerintem nincs fiú-lány barátság, mivel kialakul idővel a vonzódás. Sajnos tapasztaltam, közel fél évig nyögtem is alatta, majd megelégelve az egészet kiléptem a mi kis "kapcsolatunkból". Legyek inkább bunkó és egoista mint öribari...

DE!

Vannak olyan lehetőségek, hogy nem alakul ki ez a vonzalom. Pl. ha a lányt pójás korod óta ismered, vagy máshoz vonzódsz. Kb. ez a kettő.

Szerintem

2014. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meleg srac es leszbi lany kozt siman! amugy nemhiszem
2014. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van egy lány ismerősöm,akivel jóban vagyok.2 éve ismerjük egymást kb naponta beszélünk bár volt egyszer 2 hónap kihagyás.Szép lány,gondoltam is rá hogy mi lenne ha de végül rájöttem hogy nem lehetne köztünk semmi.De ha lehetne is se tenném már meg.Ő is így van vele ,megbeszéltük,azóta is nagyon jóban vagyunk,olyan mintha a húgom lenne.
2014. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!