Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kellek neki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek neki akkor miért keres?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel úgy volt, hogy lesz köztünk valami aztán végül még se mert ő össze volt zavarodva én meg azt mondtam neki, hogy akkor inkább hagyjuk mert így semmi értelmét nem láttam, de megszerettem és ezt ő is tudja. Azt hittem meg fog köztünk szakadni a kapcsolat teljesen de nem, minden héten egyszer ír nekem. Én mondtam neki, hogy mit szeretnék tőle, de ő azt mondta neki most egyedül jó, bár ez nála naponta változik szóval ő se igazán tudja mit akar. Éppen ezért megbeszéltük, hogy akkor hagyjuk az egészet annyiban mert ez így nekem se jó. Persze csak átlagos dolgokról beszélünk és nem is sokat, szóval lehet csak kedvességből ír vagy mert érdeklődik de nem vagyunk baráti kapcsolatban szóval nem értem.. és nekem nem túl jó mivel próbálnám elfelejteni.
2014. szept. 12. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

én nem ismerem ezt a srácot, nemtudom


de neked lehet, hogy elmondja

2014. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!