Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy bár neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bár neki látszólag nem kellek (nem keres) de ha buliban vagyunk egyből jön oda hozzám, már egy párszor kavartunk is, és ha más fiúval beszélgetek féltékeny? Ez mit jelent? 17

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ki zsákos frodó vagy ki?
2012. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem épp tökös ember...
2012. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen, teljesen belehabarodtam egy ilyen pasiba, de erőt vettem magamon és ellenálltam neki :)

aztán lett egy rendes barátom, ő majdnem felrobbant, de már késő volt....szerintem ne menj bele, nem akar megállapodni, csak kavarni akar

2012. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálam is volt egyszer egy ugyan ilyen szitu! Nem keresett, buliban meg ha meglátott megölelt felemelt, kérdezte mi újság! Táncolt mindenkivel, velem meg nagyon összesimulósan smárolósan. ha oda jött egy faxi hozzám, akkor már Ő is megjelent... a többi hódoló meg már nem tudta eldönteni, h mi van. Később pár hét után--> Aztán szépen lassan már ott tartott az egész dolog, h mindez ugyan úgy megtörtént aztán mutatta nekem melyik csajnak fűzi az agyát éppen! Gondoltam megosztom veletek.

Üdv. : Amanda007

2012. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!