Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak sexre kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexre kellek neki?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk a barátommal. Nagyon szeretem még mindig és nem tudom elfelejteni bárhogy szeretném is. Egy hete vasárnap rám írt facebookon, hogy mit szólnék hozzá ha csak lefeküdnénk néha, de csak haverok vagyunk. Én belementem. Már egyszer megtörtént azóta. Szerintetek folytassuk? Szerintetek már nem szeret, mert szerintem egy hónap alatt nem lehet elfelejteni senkit! SOS!!!

2014. szept. 12. 08:54
1 2
 1/15 anonim válasza:

az nem derül ki miért szakított veled, mert nem írtad.

nehéz a kérdésre válaszolni és szerintem senki nem fog tudni.

lehet hogy csak szexre kellesz neki, mert most nincs senkije, téged pedig már ismer és szexelt is veled régebben amikor együtt voltatok.

Neked kellene tudnod érezned, hogy szex közben mutat ki érzelmet feléd, vagy csak simán kefél, ezt lehet érezni.

Ha csak simán kefél, akkor csak szexre kellesz neki és ha talál valakit dobni fog.

2014. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretném tudni, h miért szakított velem. Mivel egyenes választ nem kaptam tőle. Sex közben vigyázott rám. Láttam a szemében h szeret. De akkor miért akar csak a haverom lenni? nem értem..
2014. szept. 12. 08:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"csak lefeküdnénk néha, de csak haverok vagyunk."- pár éve, amióta divatban van ez a m.rhaság a férfiatlan srácok részéről igen, ez a mondatrész arra utal, hogy csak szexre kellesz neki.

Még csak nem is barátok, hanem haverok?? Már az a srác is full gáz, aki ilyet ajánl fel egy nőnek ...

2014. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem. És ezért fogadtam el az ajánlatát mert így legalább egy órát együtt tudunk lenni.
2014. szept. 12. 09:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Buta vagy......nagyon fogsz szenvedni amikor majd dob, ha talál magának egy csajt akivel komolyan gondolja a dolgokat, addig meg csak használ téged......nem látod?

Jó vagy neki, mert megkapja a szexet úgy hogy nem is kell semmit tennie érte.....saját magadnak csinálsz gondot, szenvedést......

2014. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még abban reménykedek h meggondolja magát és összejövünk újból.
2014. szept. 12. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:
:/ sajnállak
2014. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor ezt szóban közöld vele, mikor legközelebb találkoztok.

"Szeretlek, és szeretnék újra együtt járni veled." - a reakciója megmondja mit gondol.


A férfiak nem gondolatolvasók, de ne várd, hogy megvesse a jót, amiért ráadásul nem is kell sokat tenni.

2014. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja meg magát, csak jól kihasznál. Nagyot fogsz koppanni, ha ezt folytatod...
2014. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..:)
2014. szept. 12. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!