Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy fontos kérdés az előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy fontos kérdés az előbb feldugtam a hüvelyembe az egyik ujjam és mikor kihúztam véres volt. Aztán még kétszer. Most van valami bajom? Valamit birizgáltam is belül. Lehet felsértettem?

Figyelt kérdés
légyszi csak normális válaszokat eléggé meg vagyok ijedve. és nem menstruálok..egyáltalán.még nem jött meg
2010. jan. 18. 23:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos nem az.Hát...nem véletlenül ajánlják a féléves kontrollt.Ha valami rendellenes lenne,szerintem nem állt volna el.Ne aggódj!

Jó éjt,és bocs!Valójában csak irigyellek,hogy te elvagy magaddal.

Riporter

2010. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

akkor jó már megnyugodtam de ha megint vérezne akkor elmegyek orvoshoz

semmi baj:) jó éjt

2010. jan. 18. 23:36
 33/36 anonim válasza:
100%
ne felj a szuzhartyad nem tudod kijukasztani egy kis ujazassal es ha valami kiall akkor tenyleg fordulj orvoshoz az lehet ciszta es az verezhet ha megsertetted de az is lehet h csak a huvely falad karcoltad meg kicsit es az verzett ha ilyen hamar el is allt es csinald batran attol nem lesz semmi baj csak ovatosan .sot meg jol erzed magad tole.
2010. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
66%
pfffff . . . Tisztára, mint abban a filmben mint aminek az a címe, hogy Mélyharapás! Lehet neked is olyan! Harap a pina! hehe xD
2010. jan. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33%
Bennmaradt a múlt heti zsilettpenge és belenyúltál, kis butus :)
2010. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
omfg, szűzhártyáról még nem hallottál?:O tudooood,amit ha átszakítanak akkor nagy valószínűséggel vérezni kezd... inkább egy tűt dugdoss fel magadnak, vagy pedig nyaljon ki barbie
2010. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!