Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy pasi de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy pasi de kiderült róla hogy nem is magyar és pilóta (munkája)?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan fordíthatnám el a fejét. Félek hogy kicsit beképzelt, vagy egy egyszerű lány neki nem elég jó. Háromszor már találkoztunk és beszéltünk is; nagyon kedves volt de szerintem semmiféle komolyabb dologra nem kell gondolnom attól hogy kedves. Nemsoká találkozunk újra. Tudnátok valami tuti tippet "csábítási tanácsot" adni amivel nyert ügyem lehetne?
2014. szept. 12. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

De miért akarod neki elfordítani a fejét? Nem jó, ha a szemedbe néz? :d Bocsánat. Értem ám. Szóval el akarod csavarni a fejét, huncut dolog ez. :D


Megvan: Add elő neki, hogy egy ismerősöd pilótának akar tanulni és örülne, ha talizhatna veled, hogy ellásd tanácsokkal. Erre tuti igent mondana. Lebeszélitek az időpontot egy kávézóhoz, majd az ismerősödről kiderül, hogy valójában te vagy az. :D

2014. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz flörtölni?
2014. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ti ezt értitek?

Van egy pasi aki tetszik neki, erre _most_ kiderül, hogy nem magyar és pilóta. Eddig csak ruha nélkül látta és mikor egy hét után felöltözött akkor derült ki hogy ez egy pilóta? Ráadásul ezalatt az egy hét alatt egymáshoz sem szóltak hogy kiderüljön egy kukkot nem tud magyarul?


Mondd már el hogy jön ez ki, eddig csak távcsővel nézted a pasit hogy ezeket az infókat csak most tudtad meg róla? De ha még távcsövezted is a pasit akkor is csak addig kerek a sztori mig a reggeli ébredés után pizsiben volt, ha már utcára ment csak felvette az egyenruhát. Vagy azt hitted ez a fétise hogy pilótának öltözik?


Az világos hogy végtelen sok élőlény van a világegyetemben, az is hogy ez mind egyedi gondolatmenetet követ, tehát végtelen sok gondolatvilág van, de hogy a végtelenbe még ez is belefér azt sosem hittem volna.

Van aki az élet értelmére keresi a választ, én már régóta csak arra hogy hogyan élték túl a nők az evolúciós kiválasztódás versenyét?

2014. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm ezt a hihetetlen fantasztikus, értékelhető választ. Miután egy pilóta is ember, képzeld sosem láttam pilótaruhában, és mivel nem kérdeztem nem is mondta. Nyelv: Nem vagyok neten ismerkedős fajta. A facebook adatlapja teljesen korlátozott ezért nem tudtam kiszopni a kisujjamból hogy nem magyar. Nagyon gáz. :(((( -.-"
2014. szept. 12. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:

De ha semmit sem tudsz róla, honnan tudod hogy ő létezik egyáltalán? Azt meg főképp hogy döntötted el hogy neked ő olyan szinten tetszik hogy még kérdést is irsz ki róla?

A metró mozgólépcsőjén te le ő meg fel mint a filmeken és ott eldöntötted hogy ez a pasi olyan jó pasi hogy qrvajó pasi? Vagy hogy? Mondd már el.

Hát még a hangját sem hallottad ha nem tudod hogy ő nem magyar. A hangszin, a viselkedés nem is számit nálad ahhoz hogy valakibe beleszeress? Az már nem is számit hogy olyan hangja van mint egy eunuknak, csak legyen Brad Pitt béta pilótaruhában?

Hát hihetetlen.

2014. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdésem alatti kis szöveget, bár tudom egyeseknek nagy gondot okoz információt kiszűrni, de rá fogsz jönni belőle hogy hallottam e a hangját hidd el. Sőt, arra is rájöhetsz hogy hogyan tetszett meg! De ezt idézem mert bonyolultabb feladat : "Találkoztunk háromszor." Mégpedig egyéb rendezvényen.
2014. szept. 12. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre mélyebbre evezünk.. 3x találkoztál vele, hallottad a hangját és az az apróság hogy nem magyarul beszél nem zavart meg? Tehát hol volt az a pont ahol felsejlett benned hogy ez külföldi?
2014. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2015. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!