Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megvárjátok, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megvárjátok, amíg a pasi kezdeményez, vagy ti mentek oda hozzájuk?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy régimódi vagyok, de úgy gondolom, hogy ez a fiú dolga, de mostanában a srácok nem nagyon mernek, vagy nem nagyon akarnak odamenni a lányokhoz... szóval? :) 16/L
2014. szept. 12. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

"Mostanában..." - mondod ezt 16 évesen, mintha legalább dupla ennyi lennél.


"Lehet, hogy régimódi vagyok..." - nem régimódi vagy, hanem kényes. Egyenjogúságot akartatok, itt a lehetőség.

2014. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Talan ha normalis jeleket adnatok,odamennenek.
2014. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

itt nem megvárni kell a kezdeményezést, hanem rávenni a fiút a kezdeményezésre.

Ha tudod, hogy a vonzalom kölcsönös, akkor olyan jeleket kell küldened, (közvetlenül viselkedned, két értelműen fogalmazni néha) amiből lesz bátorsága kezdeményezni. Ha ezek után sem csinál semmit, akkor vagy nem érdekled, vagy hülye a srác.

Ha nem értesz a jelküldéshez, vagy hülye a srác, akkor kell kezdeményezni. De én nem szoktam, mert nem szeretnék a töketlen hímet páromnak.

2014. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha tetszik odamegyek én, de erre eddig 1x került sor (elég egyedi ízlésem van) viszont nálam elég sokan szoktak kezdeményezni, igazából nem nagyon szorulok rá, hogy én menjek oda bárkihez is.
2014. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1-es mi a franc köze van a tetszés nyilvánításnak az egyenjogúsághoz? Árulja már el valaki valaki mert nem értem. Mint amikor az ajtón előreengedést hozzák fel példának, hogy egyenjogúság van nem csinálunk ilyet, (ja mert marha nagy hátrány ér amúgy ha nem engednek előre, úúúúúúúúúúúúúrsiten pár másodpercel később lépek a helységbe, összedől a világ).


Ébresztő, az egyenjogúság az azonos lehetőségről szól nem a nemi szerepek eltörléséről. A kudarctól való félelem egyes emberekben meg nem fog megváltozni attól, hogy egy csaj odamegy-e vagy sem. A nyuszik nyuszik maradnak hiába kapnak lehetőséget.

2014. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak nagyon igaza van. Nem várni kell a sült galambot. Persze ha el vagytok kényeztetve, úgy könnyű.
2014. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
@5: És Te hol olvastál "tetszésnyilvánításról"?
2014. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es a szillogizmus nem erősséged ugye? A kezdeményezés tetszésnyilvánítás, jelzed a másik felé, hogy tetszik is nyitott vagy a folytatásra. Erre te kihegyezed az egészet az egyenjogúságra aminek igazából nem sok köze van a témához...
2014. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

@8: Pedig Te érted félre a kérdést. A kérdező egy szót sem szólt az ismerkedési szokásairól, én pedig maximum annyiban lehetek a hibás, az összes lehetőség közül a lehető legrosszabbat feltételeztem róla.


Egy füst alatt kiegészíteném a legelső válaszomat: ha kapcsolatot akar, akkor ő is dolgozzon érte, ne csak várja, hogy leszólítsák!

2014. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"8: Pedig Te érted félre a kérdést. A kérdező egy szót sem szólt az ismerkedési szokásairól, én pedig maximum annyiban lehetek a hibás, az összes lehetőség közül a lehető legrosszabbat feltételeztem róla."


Egy füst alatt kiegészíteném a legelső válaszomat: ha kapcsolatot akar, akkor ő is dolgozzon érte, ne csak várja, hogy leszólítsák!


-khm- mert az, hogy megvárja míg odamegy valaki hozzá, vagy ő kezdeményez az véletlenül se ismerkedési szokás...te elolvasod egyáltalán amit írsz? Egy szokás a sok közül de kőkeményen az ismerkedési kultúrája része, sőt a modellje egyik meghatározó eleme hisz jócskán szűkíti a lehetséges partnerek számát.


A kiegészítésed rendben van, de a legrosszabb feltételezés, nem tudom miért kell habzó szájjal nekiugrani valakinek aki másképp gondolkodik. Ha hülyeséget állít az más (mint pl te az egyenjogúsággal, fogalmak össze-vissza keverése) de ízlésbeli kérdésekben...ő úgy gondolja ez a fiúk dolga kezdeményezni, nem értek egyet vele, de párt mindenki úgy keres ahogy akar.

2014. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!