Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem neki miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Az egész nyáron kezdődött a szüleim baráti társaságába voltam ő is ott volt kb 5-en voltunk és én és ő táncoltunk órákig beszélgettünk ölelgetett kérdezgetett lassúztunk.

Később találkoztunk egy helyen megint csak a szüleimmel és éppen vártam anyát hogy jöjjön ki a wc-ből és ő látta hogy az ajtó előtt állok oda jött beszélgettünk kb 10 percet és hirtelen megölelt.Rá pár hónapra megint csak találkoztunk a focipályán éppen meccs volt mi ott ültünk a padon és miután vége lett a meccsnek oda jött a büféhez kért inni és oda ment a barátaihoz közbe végig engem bámult,de már zavaró volt annyira nézett mindig külön állt a többiektől.Kiváncsi voltam arra ha a barátnőm mögé bújok akkor arrébb jön-e megnézni és igen arrébb jött.Leült mellém egy fiú elkezdtünk beszélgetni ő meg furcsán nézett rám és ezzel a fiúval ők barátok és ez a fiú őt át akarta karolni és ő nem hagyta neki.Szóval a lényeg az hogy folyton néz már a barátai mondják hogy mi van zavarba vagy?Szerintem már a haverjai is észre vették.De nem értem ha tetszek neki miért nem próbálkozik? Mert elég nyilvánvaló meg elpirul a közelembe.Segítsetek hogy most miért nem próbálkozik mi tartja vissza.



2014. máj. 25. 21:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
félénk.
2014. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az ölelésekkel próbálkozott
2014. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem meri, tedd meg te az első lépést!
2014. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
8ev van koztunk.
2014. máj. 25. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg az is befolyásolja. Lehet, hogy úgy érzi, túl "idős" hozzád, tart a kezdeményezéstől, mert nem tudja, hogyan reagálnál (meg esetleg mások hogyan reagálnának).

Amúgy ha tizenévesek vagytok, akkor végképp érthető.

2014. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és akkor ez most az idő kell neki?
2014. máj. 25. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, attol fugg. Ha 14, akkor eselytelen.
2014. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
16
2014. máj. 26. 11:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy felenk vagy ugy tul oregnek erzi magat hozza. Nyugodtan kezdemenyezz. Bar 24 evesnek a 16 eves lany arra kell csak. 25F
2014. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát azért nem 100%-ig biztos, hogy csak arra kell egy 16 éves csaj egy 24 éves srácnak. Ha nem adod oda magad rögtön (amit tényleg ne tegyél!), akkor azért kialakulhatnak érzelmek is. (Ha meg időd se akar hagyni rá, akkor eleve csak arra ment volna és nem akarna semmi komolyat....úgyhogy akkor hagyd is a fenébe.)

Finoman kezdeményezhetsz, beszélgess vele többször, legyél érdeklődő, kedves, mosolygós, és talán lépni fog, ha látja, hogy Neked nem okozna problémát. De arra azért vigyázz, hogy ne vigyorogj, mint a tejbetök, mert az gáz.:D

2014. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!