Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vannak itt "reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak itt "reménytelen szerelmesek", leírjátok a sztoritokat?

Figyelt kérdés
Mióta tart, mennyire reménytelen, tudja-e az illető, stb.
2014. szept. 12. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Már elfújta a szél:)
2014. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 éve, reménytelen 80%-ban kb; és tudja.
2014. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerelmes vagyok a csajba,de félénk vagyok kezdeményezni....elhalászták előlem.ennyi :(
2014. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kb fél éve tart, neten ismertem meg, nagyon messze lakik ezért reménytelen és nem tudja :)
2014. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, de ha nem tudja, és reménytelen, akkor miért nem mondod el neki, hátha találtok megoldást? 32N
2014. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Buford Tannen ***** válasza:
Most jelenleg nem vagyok ebben az állapotban,viszont volt egy 3 éves 100%-ban reménytelen szakasz,és tudott róla.
2014. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én történetem 6 éve tart kb. Persze közben voltak kapcsolataim,több éves is,de még annál sem éreztem azt,amit ennél a lánynál. Amint meglátom, végem van. Sajnos havonta egyszer biztos találkozunk, amit nem tudok elkerülni, olyankor jókat beszélgetünk,nagyon hasonlít a lelkivilágunk. Újra,és újra felkavar. Természetesen fogalma sincs róla. És miért? Mert én is lány vagyok. :)
2014. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak mert szépen kérted:

Kb 4 éve vagyok beleesve egy nálam fiatalabb lányba. Korábban félénk voltam, vele, de csak azért, mert nem akartam neki ártani. Eddig is nagy volt köztünk a távolság, mert az ország másik felén tanulok. De idén nyár végén kiment németországba... Szóval ez sem segít.

Hogy tetézzem a bajt a csaj bátyja az egyik legjobb barátom. És hogy legyen még egy csavar, a csaj is belém van zúgva, de ő is félénkebb. Amikor együtt töltjük az időnket akkor mindenki kérdezgeti is, hogy mióta járunk...

Kínos tud lenni.

Megfelel?

2014. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 éve. és sajnos én szúrtam el, azóta voltak még próbálkozások,de vhogy nem jött össze :(
2014. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
belém párom hosszú évekig volt szerelmes. de csúnya fogsora volt. nem foglalkoztam vele. eltelt pár év megcsináltatta és felkeltette az érdeklődésem. ezután beszélgettünk és a politikai hozzáállása miatt csalódtam benne. nem is szóltam hozzá. 1-2 év után ismét beszélgettünk, akkor már azt mondta nem politizál. összejöttük és évek óta együtt vagyunk. otthagyta az akkori barátját értem. szóval meg lehet oldani, hogy ne legyen reménytelen. :)
2014. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!