Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelmesek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelmesek, ti hogyan próbáljátok túllesni ezen? Küzdötök, vagy próbáltok felejteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez kezdjek, hogyan lépjek túl (akár csak ideiglenesen) egy reménytelen, de nem teljesen viszonzatlan szerelmen? Volt már viszonozva, de nem lett belőle semmi végül, megmaradtunk csak simán beszélőviszonyban. Szinte minden nap látom és akkor végem úgy érzem. Próbáltam nyitni mások felé is, egyszer volt valaki más egy ideig de végül nem jött össze. Azóta még csak fel sem kelti az érdeklődésem senki és persze lekötöm magam, tanulok, barátnőzök, segítek mindenkinek akinek tudok, teszem a dolgom, de a szabad perceimben csak ő jár a fejemben :3.Még nem adtam fel, de nem akarok nyomulni, amúgy sem merek kezdeményezni, mert ilyen téren elég socially awkward vagyok :S . Hasonló helyzetben lévők, hogyan élitek meg?
2014. márc. 26. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szarul :) pont úgy, mint te. egy darabig küzdöttem, csak a túlzott nyomulással pont az ellenkezőjét sikerült elérni, most muszáj vagyok pihentetni a dolgot, aztán lehet később vissza térek a lányra, mert nagyon megfogott, csak ehhez ő is kell majd, meg idő is. és persze nekem is kell változnom, meg így, hogy volt időm gondolkodni, nagyjából tudom már hol rontottam el. 27 F
2014. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szar ügy! Most mondta nekem,hogy szeretne kimenni külföldre dolgozni.Na ez sokkolt,itt szerintem vége is a mesének.Amúgy imádok vele beszélgetni személyesen is neten is.Nekem ő tulajdonképpen az igazi,vagyis csak úgy érzem.De baszhatom ha ő szarik rám:( Túl leszek rajta valahogy.Szar lesz,de majd csak túlélem.
2014. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!