Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már halálosan szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már halálosan szerelmesek olyan férfiba akibe nem szabad?

Figyelt kérdés
Nem mondhatnám hogy reménytelen szerelem mert az illeto is érez valamit csak éppen nem teljesulhet be.Egyikunk se vállalná fel ezt a kapcsolatot mert megbántanánk vele egy embert aki mindkettonknek fontos.Hogyan lehet ezt túlélni?Elfelejteni?Már tobb mint egy éve szenvedek
2012. jan. 7. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
nekem az összes pasi tiltott dolog... de sztem ez nem baj
2012. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
nem
2012. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Vállald fel érzelmeidet és ne törődj azzal hogy ki mit gondol.
2012. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
a mostoha apád tetszik?
2012. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Utcakultúra ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

szóval inkább szenvedni fogsz évekig, és boldogtalan leszel, minthogy valakit megbánts??


ez a te életed is, nem csak másé, vállald fel.


ki aZ AKIT ANNYIRA NAGYON MEGBÁNTANÁTOK?

2012. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolatban van már a fiú, akkor bizony nincs más lehetőség mint kibírni nélküle. De egyéb esetben mi lehet olyan nagyon bántó más számára abban, ha összejönnétek?

24L

2012. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem o hanem én vagyok párkapcsolatban.Az illeto meg a párom legjobb barátja.Ugyhogy ez mindkettonknek kínos ugy.Szeretem a páromat de ot meg másképpen.Elég szélsoségesek az érzelmeim és igazábol még nem is tudom pontosan hogy szerelem vagy csak kémiai vonzalom.Rajta is látszik néha hogy szenved de mindkettonknek kínos.Szeencsére nem találkozunk csak ritkán de akkor elég kellemetlen szituáciok adodnak
2012. jan. 7. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak nem félredugsz?

Akkor viszont szégyelld magadat! Szerintem tisztázd a dolgot a pasiddal , de ezt felesleges folytatni, pont a bizalomra kell hogy épüljön egy kapcsolat.

2012. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eppen az hogy semmi nincs koztunk(testileg), nem is volt meg szerintem nem is lesz.Attol még valahogy egymásba habarodtunk.O jo ember és nem vállalna fel hogy "lenyult" a legjobb barátjátol meg tényleg jo barátok.En se csinálok ilyesmit szoval marad az elfelejtés.Remélem menni fog
2012. jan. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!