Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok nők neketek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atis0213 kérdése:

Lanyok nők neketek mennyire fontos az h a parotok kinyaljon titeket? Kort legyszives irjatok

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

ha már szopok akkor legalább nyaljon ki...


15L

2014. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem erőltetem, ha nem akarja, de jó dolog.

18

2014. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
#1 neked még nyalókát kéne szopogatnod
2014. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy a partnernek mennyire van hozzá affinitása. Mindenesetre nem ezen fog múlni a kapcsolat.


20

2014. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már párom, aki az orális szexet elutasította (oda-vissza), én ezt elfogadtam, de később, bár nem közvetlenül emiatt, véget ért a kapcsolatunk.


A jelenlegi párommal magától értetődő, hogy része a nemi életünknek az orális szex, nagy az összhang, harmónia, kölcsönösség...és most látom igazán, ez mennyit hozzátesz egy kapcsolat sikeréhez, működőképességéhez.


Tehát nem "válóok", de a mindkét fél által kölcsönösen (jól) csinált orális szex remekül hat a nemi életre, és így közvetve a párkapcsolatra is.


24N

2014. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szeretem kapni az orális szexet és igyekszem fejlődni,hogy adni is tudjam

21L

2014. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fontos??? Természetes!!! - és viszont is persze. Az orális szex, ha szerelemmel történik, elengedhetetlen, és nagyonis szép, élvezetes része a szexnek.


22/N

2014. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!