Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lányok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok jönnek be jobban hosszútávon?

Figyelt kérdés

1. elsőre aranyosnak tűnő,csinosan öltözködő, butuska,naiv, össze vissza röhögő, pláza cicák

2. sportosabb,komolyabb lányok akikkel szinte bármiről lehet beszélgetni,akik leülnek veled meccset nézni. szeretik az akció,fantasy filmeket de közbe érzelmesek is.



2014. szept. 13. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2.
2014. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 2es abszolúte talált,ha valaki ismer ilyet szóljon! :)
2014. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez férfitol függ....ha valaki csak dugni akar akkor az első ha meg komolyat akkor a második...gondolom te inKább a második vagy :DD
2014. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen én második kategóriába tartozom,csak hát mindig azoknak van barátja akik az elsőt erősítik...
2014. szept. 13. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
2 , de nem szoktam meccset nézni :D
2014. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak ez a két kategória van ? elég szerény azért....
2014. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez most azért nagyon túlzó leírás volt, nyilvánvalóan a második. Én alapból nagyon is a komoly lányokhoz vonzódom, mert magam is az vagyok, de most őszintén, olvasd vissza azt a kérdést: Van fiú, aki nem a másodikat választaná? :)

Viszont, hogy adjak némi önbizalmat is, ha reálisabban írtad volna ki a két kategóriát, akkor is lenne bőven, aki a komolyabbat választaná (pl. én)

17F

2014. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kicsit szuggesztív a kérdés.

Te melyiket választanád?

1. Ronda, igénytelen, büdös és idióta fiút

2. Aranyos, kedves, kicsit visszahúzódó, de romantikus, jó fej fiút?


Hát, tényleg nehéz kérdés...

2014. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Emberek ***** válasza:
Egyértelműen a második. Az a telitalálat nekem
2014. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3. Kedves, aranyos, vidám, gyerekes, lökött, pajkos természetű, és csiklandós lányok.
2014. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!