Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy szeretem de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy szeretem de nem tudok kiigazodni rajta. Mit tegyek? Megőrülök ezért a lányért.

Figyelt kérdés
17 éves 11.-es srác vagyok és van egy évfolyamtársam akit azóta szeretek amióta először megláttam ( pontosan 2011. 09. 02.-étől ). Azóta rá gondolok minden nap. Nem vagyok se félős sem hasonlók sőt mindenre nyitott és talpraesett vagyok. Az egyetlen dolog ami keresztbetesz az a pénz. Amúgy a lánnyal majdnem minden nap beszéltem, ha nem találkoztam vele akkor este face-en társalogtunk. Kiderült, hogy van barátja és akkor a rá való tekintettel nem nyomultam tovább de ugyanúgy beszéltünk. Aztán szakítottak és gondoltam várok vele, míg újra ráhajtok mert tudtam, hogy akkor még gyors lett volna neki. Most 11.-ben év elején kissé belefáradtam, pláne, hogy egyik napról a másikra letiltott face-en de ennek ellenére ő már messziről köszönt nekem még ha ott volt minden barátnője. Később már közönbösen köszöntem ÉN neki mert azt hittem így idővel rájön, hogy kellek neki. Elmentem dolgozni és szert tettem némi pénzre és ruhát meg tömegnövelőt vettem belőle. Most kicsit jobban nézek ki. Mostanság ő keresi a társaságomat de nem tudom mit akar ő valójában... Mit tegyek? ( Én képes lennék idővel feleségül venni ha összejönne vele egy tartós kapcsolat )

2014. márc. 7. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar ő semmi különöset, csak felvágni a többi lány előtt, hogy téged is ismer. te meg ne akard még őt feleségül venni, nem olyan komolyak általában ezek az érzelmek, csak azért érzed komolynak, mert első és még nem volt részed másban.
2014. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne pazarold rá a pénzed! Nem éri meg! Tapasztalatból beszélek ! Nézegess a lányok között, hidd el mással jobb lesz neked!
2014. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KedvesPitypang válasza:

Na jó. Letiltott facebookon, DE már messziről köszönt neked?

Első olvasatra nekem az jutott eszembe, hogy kihasznál. (Miért tiltott le egyáltalán?) Mivel a viselkedése veled szemben néhány esetben ellentmondásos, (vagyis letiltott, de közben meg messziről rád köszönt)jogosan tehetnénk fel a kérdést, most akkor mi van? Kedvel, vagy nem?

Te jobban ismered a lányt, de az biztos, hogy minden lány szereti, ha körberajongják, de a döntő többség NEM érez mindegyik fiú iránt valami mélyebbet.

Viszont ha már nem lihegsz a nyakába, akkor hiányolja a társaságodat...

Nem tudom, milyen a lány, de nekem elsőre ezek jutottak eszembe, remélem azért nem bánod, hogy leírtam a véleményem ;)

2014. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az elején úgy kezdtem, hogy nem tudok kiigazodni rajta ( FB-messziről köszönés ) aztán abban igazad van, hogy ne lihegjek a nyakába csak utaltam rá, hogy nem lihegek

Tehát leírom: NEM lihegek a nyakába... éppen ez az, hogy ő nem is sejti h szeretem.... csak rendes vagyok vele de könnyen leplezem az érzelmeket

De azért köszönöm a kommentedet!

2014. márc. 7. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Bencének hívnak? Csak mert olyan, mintha az egyik barátom írta volna ezt. :D
2014. szept. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!