Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kedvesebbek az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kedvesebbek az emberek, ha valamiért azt hiszik, hogy lány vagyok?

Figyelt kérdés
Ha például olyan kérdést írok ki, vagy olyan választ küldök el, ahol nem írom oda egyértelműen, hogy "F". És nem csak a fiúk, hanem még a heteroszexuális nők is. Annyira megutáltam emiatt mindenkit, rosszindulatú, szexista, kétszínű alakok.
2014. szept. 13. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb ember egyformán bunkó mindenkivel.
2014. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

Én nem a lányokkal vagyok kedves! Igazából a kedvesség a puncijuknak szól !:D

18f

2014. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja milyen jó is nekem hogy nőnek születtem épp munkakeresésben vagyok és tippelj mi az első kérdés így a huszas éveim közepe felé?

- Igen, tartós párkapcsolat van-e, gyereket tervezek-e.

Az is újfent kedves, amikor valaki sétáló "lyuk"-nak néz, vagy alapból kevesebbet feltételez rólam észbeli teljesítményben mert mellem talál lenni. A menstruációs görcsöket és hangulatváltozásokat se szívesen akarnád átélni azt garantálom.


Hagyjuk már ezeket a baromságokat, egyik nemnek se könnyebb, van amikor a nőknek van jobb dolga és van amikor a pasiknak.


Amúgy ha van normális családod (ez nem rajtad múlik), barátaid (ez rajtad múlik), párkapcsolatod (ez is rajtad múlik) akkor olyan sok kedvességre nemigen van szükséged. Szóval vagy te vagy extra érzékeny (ez esetben kérd kölcsön Bambit és zokogjatok egymás vállán) vagy a fentiekkel nem rendelkezel és a mindennapi emberi kapcsolatokban igyekszel pótolni a szeretetet.

2014. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne keverjük ide a menstruációt meg a gyerekszülést, nem írtam, hogy bármelyik nemnek könnyebb lenne bármi, és azt sem, hogy nő szeretnék lenni. Azt sem írtam sehol, hogy azt várnám idegen emberektől, hogy szeressenek.
2014. szept. 13. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem várod vadidegen emberektől, hogy szeressenek mért vernyákolsz, hogy milyen rossz hogy pasiként nem olyan kedvesek veled? Ráadásul annyira zavar, hogy:"Annyira megutáltam emiatt mindenkit, rosszindulatú, szexista, kétszínű alakok"
2014. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy nem kedvesek velem. Olvasd is el a mondatot amit idézel, és meglátod, és nem kell leírnom kétszer ugyanazt.
2014. szept. 13. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!