Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből jövök rá, ha egy Gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jövök rá, ha egy Gyakoris felhasználó nagyon kedvel, esetleg szerelmes is belém?

Figyelt kérdés

Fiúk, ti milyen "jeleket" adtok ebben az esetben? Hogyan próbáljátok a lány tudtára adni?

(Még nem volt találkozás.)



2014. szept. 13. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán elhívom randira.
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj neki üzit :P
2014. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az sem én vagyok ... :'( Látatlanba sose szoktam mondani semmit .
2014. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiiii ***** válasza:
Szerelmes??????????????????????????????????????????????????
2014. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem is láttátok egymást, akkor szinte kizárt dolog a szerelem. Persze van rá esély, ha találkoztok, de addig ?


Én igyekeznék találkozni vele valahol. Esetleg előtte az üzeneteimben gyakran megemlíteném, hogy kedvelem, nagyot tetszik amit ír, odáig vagyok valamiért ... szóval valahogy rajongójának szeretnék tűnni.

2014. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
olyanokat ir, stb. Vannak valami arra utalo jelek?
2014. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aries 2 ***** válasza:
Talán azt, hogy egyre és egyre több szót váltok vele. Egyre többet kérdezek tőle.
2014. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt csak barátkozni szoktam, bár lehet sokan félreértik.
2014. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!