Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogy beszélhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy beszélhetném meg a barátommal? Rosszul esett, hogy így viselkedett.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást, minden szabadidőmet vele töltöm. Azonban idén egyetemista lettem, fogorvosnak tanulok, és mint ilyen, nagyon sokat kell majd, de már most is tanulnom, így kevesebb időm lesz rá. Ő ezt tudja nagyon jól, ahogy azt is, hogy nagyon céltudatos és kitartó vagyok, és én fogorvos szeretnék lenni. Még tavaly megbeszéltük, hogy előfordulhat, hogy hosszabb ideig nem találkozunk, és ez nagyon nehéz lesz, de szeretném, ha kibírná, mert szükségem van a szeretetére és a támogatására. Azt mondta menni fog. Pénteken ottaludtam nála, és tegnap elmentünk múzeumba. Valójában tanulni akartam tegnap délután, de addig húzta a dolgot, hogy csak 4kor mentünk el a múzeumba, aztán mire hazaértünk, még kérte, hogy maradjak kicsit, és végül 8kor jöttem haza. A múzeum után teljesen besértődött, nem nézett rám, hozzám se ért, csak nézett maga elé, és hiába kérdeztem mi bántja, annyit mondott, hogy semmi, de nagyon ingerült volt. Akárhányszor nála vagyok, mindig elmondja, hogy mennyire fél, hogy mi lesz velünk, meg, hogy neki nagyon rossz, hogy ennyire keveset találkozunk, de én tényleg mindent kihozok, ami lehetséges. És azért lett durcás, mert nem maradtam ott, de nagyon goromba volt. És ez megbántott. Tudja is, hogy rosszul esett, mert úgy köszöntem el tőle, de még csak nem is keresett azóta. Ezt hogy lehetne megbeszélni, ha nem áll velem szóba?


2014. szept. 14. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem az ilyen típusú önző srácokat... meg a jelek is arra utalnak, hogy erősebb benne a birtoklási vágy mint maga a szeretet,szerelem...csak egy gondolat, de lehet, hogy ha eltelik még 1.5 év már kiabálva, agresszíven akar majd több időt kicsikarni
2014. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább csak társfüggő, vagy nagyon kell neki a szeretet, nem tudom :( Tudom, hogy szeret, de szeretném, ha megértené, és nem az lenne, hogy mindig, mikor hazamegyek, elszomorodik (mert eddig csak szomorú volt), vagy ilyen lesz. Mert így bűntudatom van, pedig tudom, hogy mi a kötelességem. Mindig azt mondja, hogy nyáron keveset voltunk együtt, és rosszul esik, hogy nem az értékeli, hogy éppen vele vagyok, hanem arra gondol, hogy a múltban vagy a jövőben mi lesz.
2014. szept. 14. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon önző a barátod. Abba ne hagyd az iskolát.

Figyelj, a férjem a 2. diplomáját úgy szerezte, hogy házasok voltunk. Hétköznap este tanult, szombat suli, vasárnap tanult.

Most meg én tanulok - így jött ki. :) Megcsinál helyettem itthon mindent, hogy csak tanuljak. Sőt ha tud a vizsgára is elkísér, elég drukkolós típus vagyok.

2014. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de felveszi a kiskutya szemeket, te meg meghatódsz. Tipikus önzőség, zsarolás.
2014. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond velem, hogy iszonyúan szeretem, és utálom, hogy ilyen a helyzet. Én felajánlottam neki anno, sok sok gondolkodás után, hogyha már nem bírja, akkor szóljon, és én elengedem, akármennyire is fog fájni.ó, mert nem akarok neki fájdalmat okozni. Addig meg bírjuk valahogy.
2014. szept. 14. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen párom, mellette kezdtem el a fősulit. Nem bírta elviselni, hogy többre vihetem, mint ő. Elején kérlelt legyek vele többet, aztán állandóan megsértődött, hogy nekem csak az iskola számit. Csajozott, mert elhanyagolom őt. Egyszer nem mondta, hogy büszke rám. Na, akkor kiről is szólt ez a kapcsolat? A mostani barátom mellettem áll, a suli nagyon fontos, kibírjuk - mindig ezt mondja.

Kérdező, szerinted melyik szeret-ett?

2014. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért kell így kiélezni a helyzetet, más fogorvoshallgatónak is van partnere? Mit nem bír?
2014. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: hát nyilván a második :)

De nagyon nem értem, eddig mindig mondogatta, hogy nekem ez való, hogy látja mennyire akarom, hogy ő támogat. Illetve az elején még be is vallotta, hogy nagyon önző, és hogy támogatni fog engem, ahol tud. A héten minden nap felhívott este, hogy menjek aludni, mert nagyon fontos, hogy kipihenjem magam, és tudja, hogy menni fog a suli, mert kitartó vagyok. ÁLlandóan mondja, hogy büszke, a barátainak is dicsekszik, és ezért is lepődtem meg tegnap, hogy így viselkedett, mert ez nem jellemző rá. :(

2014. szept. 14. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak ilyen nyűgös napja volt, vagy amit leírtak. Lehet, hogy most szembesült vele, hogy mit jelent az isolád. Várd ki!
2014. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!