Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megismertem egy lányt. Mondta, hogy vegyem fel Facebookon. Nagyon jól elbeszélgettünk. Nagyon aranyos volt és mondta, hogy reméli, hogy még keresni fogom. Így is tettem, viszont 2 napra rá nem reagált semmilyen formában a levelemre. El sem olvasta.

Aztán másnap ki volt téve, hogy kapcsolatban van.


Na mármost: ha valami alakult neki, akkor minek jelöltette be magát és miért mondta, hogy reméli még, hogy keresem?


2013. aug. 20. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Te csak egy mentőöv lettél volna, ha a másik pasival nem jön össze.

Vagy nem akart megbántani.

2013. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Téged tartott talonban, ilyen egyszerű...
2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha nem akart volna megbántani, akkor eleve nem kéri, hogy jelöljem be, vagy eleve a társkeresős levelemre nem válaszol, ahogy az a lányoknál szokás.


Nekem az a fura, hogy 3 nap alatt összejött valakivel.

2013. aug. 20. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet volt is valakije,és lebukott.
2013. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy azért regisztrált társkeresőre, mert nem jár az utóbbi időben sehova és a baráti körében nincs senki olyan, akivel összejönne.
2013. aug. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!