Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok, ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok. bejövök egy 23 éves srácnak. szerintetek jó ötlet lenne vele elkezdeni randizni? lehetne a kapcsolatunk tartós?
2010. jan. 19. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak meg akar dugni:)
2010. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Akár lehetne tartós is, de akkor vagy ő van még 16 éves szinten vagy te vagy elég komoly hozzá. Ha mindketten a korotoknak megfelelőek vagytok akkor csak dugni akar.
2010. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés infót adtál meg ahhoz, hogy erről érdembeli véleményt tudjunk alkotni. De benne van a pakliban ez is, az is (vagyis, az, hogy csak lefektetni akar, és az is, hogy komolyabban a szándékai).
2010. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy elég komoly vagyok. és hát kinézek vagy 20-nak.. :/
2010. jan. 19. 15:10
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezenkívül. azt gondolom, hogy majd akar többet is kézfogásnál és pusziknál. :D de csak egyszeri alkalommal akarná vagy pedig tényleg komoly szándékai lehetnek?
2010. jan. 19. 15:13
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Jól meg akar rakni, de rendben is van ez így. Nem 16 évesen kell a tartós kapcsolatra vágyni.....
2010. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kinek árthat egy randi? legalább jobban fogod utána látni h mit is akar pontosan... :)
2010. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se komolynak, se érettnek nem tűnsz.

Ha akarsz egy jót szeretkezni, menj bele a dologba, de én azt tanácsolom, hogy felejtsd el.

2010. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nehogy lefeküdj ilyen szemét köcsögökkel,csak akit szeretsz hidd el nekem úgy sokkal jobb,így nincs értelme,ha számodra fontosak az érzelmek ne ted!!!!!!!
2010. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem csak egyszer dugna meg, többször, amíg meg nem un.


Egyik kommentelő: 16 évesen ne akarjon komoly kapcsolatot? Csak dugassa magát és legyen ribanc? Mekkora barom vagy.

2010. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!