Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ezerintetek ez kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ezerintetek ez kövér nő, vagy nőies?

Figyelt kérdés

Mutatok egy képet. Szerintetek ez nálatok kövér, vagy nőies? Tetszik nektek, vagy nem? Srácok, írjátok meg miért, és kort is. Köszönöm!


[link]


2014. szept. 15. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nőiesen kövér. Kinézetre tetszik, de ebből az évek múlásával valószínűleg még nagyobb nő lesz. Most lerendezném. 31F
2014. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok, ez csak egy felmérés;) 24/f
2014. szept. 15. 15:53
 3/9 anonim válasza:
Nekem kicsit már túl "sok". De nőies és dekoltázstól fölfelé nagyon szép! 24F
2014. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Kövér csaj, de szépek az arcvonásai, testét is széppé lehetne formálni. Ha független lennék se jöhetne nálam így most számításba.


Viszont ha egy lakatlan szigeten érnék vele partot, akkor örülnék neki, pár hónap alatt jó csajjá formálnám, és már az első hónap végén szívesen összebújnék vele.


37F

2014. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nőies, szép, kerek mindenhol!!

Hmm imádom az ilyen nőket!! :-P

2014. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsi van rajta, de az ilyen nővel még mindig ezerszer jobb mint egy gebével. Amúgy még így is nagyon jó teste van.
2014. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kell nekem egy ilyen
2014. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez a nő így is zsírdisznó PS nélkül meg pláne gusztustalan lenne.
2014. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kell.
2014. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!