Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a párról, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a párról, ha?

Figyelt kérdés

Ha hallanál egy fiatal párt beszélgetni 3-4 percig, és egyszerre három nyelven beszélnének (pl angol, német, orosz). Nem keverve, hanem pl elkezdik angolul, aztán a srác németül reagál, a csaj válaszol, majd vált oroszra.


Mit gondolnál?


2014. szept. 15. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Bele szólnék franciául
2014. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tuti sznobok:D Mert aki valóban tud, az sosem veri nagydobra a tudását:D
2014. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Honey, are you cheating on me?"

"Nein!"

2014. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 a volt ált. sulis osztálytársam, mesélte, hogy az apja orosz, anyja magyar, de ha vitatkoztak, veszekedtek, vagy nyilvános helyen voltak, mindig oroszul tették/beszéltek. Ez nem sznobság, csak nem tartozik senkire, vagy épp a kisgyerekre, ha olyan van.

Nem kell ám mindig magadból kiindulni. :-P


Semmit, mert lehet nem is odafigyelnék. Amúgy is az ő dolguk, gondolom okkal teszik, mint az említett pl., vagy gyakorlásképp is lehet.

2014. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Sosem voltam sznob, és nem is leszek. Az apám sokaszor beszélt németül mikor kisgyerek voltam, amikor az anyukámmal beszéltek. Erre még emnlékszem: "nicht for dem kind"
2014. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindhárom nyelvet beszélik, nyilván éppen unatkoznak és ezzel szórakoztatják magukat.
2014. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:D

én így beszélgetek anyámmal állandóan:) az én anyanyelvem a magyar, az ővé nem. ezt a kettőt mindig keverve beszéljük + elég gyakran belekeverjük az oroszt.

úgyhogy nagyon fel sem tűnne ha ilyet látnék

2014. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!