Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti hogyan rázzátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogyan rázzátok le azt, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél, csetelésnél, mit csináltok? Ha egy-két szavas válaszokat adtok, az azt jelenti, hogy nem érdekel titeket a csaj?

2014. szept. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ahogy mondod
2014. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha pl chaten akk 1-2 szavas valaszokat irnak, meg mindig amikor rad ir akk mondasz egy okot h jaj igy nemjo most beszelni meg ugy pl most kajalok pa, elmentem kutyatsetaltatni... Ha pedig eloben egy lanyt akarnek lerazni akkor szinte ugyan ez van hogy nem ugy beszelek vele min. Eletem szerelmevel hanem azert mint egy haverral van mintha nemerdekelne... Én nekem akarhanyszor volt ilyen esetem vagy megbeszeltem a csajjal hogy ez csak barati kapcsi vagy a szemebemondtam hogy ne is almodozzon xdd
2014. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ránézek.
2014. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyilkos pillantás? :D
2014. szept. 15. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagy sz*rt, olyan aranyos és ártatlan vagyok mint egy bárány, de próbálkozni lehet.

Amúgy csetelésnél valóban pár szavas válasz a lerázásra utalhat. (vagy csak nem ér rá, de nem akar elküldeni, nem mindegy)

2014. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!