Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem az egyik osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem az egyik osztálytársam (13 éves lány vagyok) akinek én nem tetszem (ezt ő mondta) Amit már el is fogadtam de nem tudok rajta túllépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Továbblépés...
2014. szept. 14. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress olyat akinek tetszel. Osztálytárssal amúgy se jó kezdeni.
2014. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 13 eves fiuk eretlenek! Tisztelet a kivetelnem de ez ritka mind a feher hollo!
2014. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! De azzal, hogy olyan valakit keressek akinek én is tetszek az nehéz lesz ugyanis nem vagyok túl vékony sőt elég dagi vagyok! :/
2014. szept. 14. 21:36
 4/5 anonim válasza:

Attol még ne mondj le magadrol :) jönni fog hidd el egy olyan srác majd akinek te leszel a mindene.Tudom könnyű mondani,de már én is csak ebben hiszek.

Elhiszem hogy nehez a tullepes ezen,esetleg probalj baratokkal lenni,zenet hallgatni,sportolni es tancolni ami nagyon jot tesz :) csinald azt amit szeretsz es a hobbiaidat,en csak ezt tudom javasolni.Sok sikert!!

2014. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! És már járok futni!
2014. okt. 4. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!