Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utáljátok a tucatlányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok a tucatlányokat? 17L

Figyelt kérdés
Nem érzem magam annak, de sokan szidjátok itt az ilyen lányokat, és lehet van benne valami. Egyszerűen tetszik ez a stílus, próbálom összegezni. 162 cm magas vagyok, 46 kg. Hosszú, derékig érő barna hajam van, egyenes (nem vasalom) Általában felül tussal kihúzom a szemem, szempillaspirált, és néha pirosítót használok. Szeretem a csőnadrágokat, minden fajtát, sima fekete, fehér vagy kék, de imádom a virágmintát és a cicanadrágokat is szívesen hordok. Van pár dzsekim, bőr, farmer, néha rá szoktam kötni a derekamra, mert szerintem úgy jól néz ki. Szeretem az órákat is,van egy fehér, és egy arany színű, ezeket váltogatom A mellemet nem szoktam sosem kitenni, amúgy sem nagy, push upot pedig nem szeretek hordani. Magassarkút ugyan csak nem szoktam, általában airmaxe (fekete vagy fehér) ill converse van rajtam. Szoknyákat kedvelem, A vonalú, vagy a kicsit simulósabb is bejön, de nem az a nagyon rövid. Nos, nagyjából ennyi amit tudni kell Ha elhaladok pl egy csapat punk vagy rocker mellett egyből kapom a megjegyzéseket, hogy divatbaba, plázacicu, vagy durvábbak... stb. Nekem semmi bajom az ő stílusukkal, sőt kifejezetten tetszik, nagyrészt én is rockot hallgatok. (Nirvana, BFMV, Skillet, Rammsten, és sok más bandát szeretek még, magyar alter együttesek...stb) Nem cigizem, nem iszon, egy barátom volt eddig, akivel most is együtt vagyok. Nem jönnek be a páwák, de nem utálkozom, én mindenkit elfogadok, nincs bajom senkivel, mindenkihez kedveseb állok hozzá. Egyszerűen zavar, hogy egy stílus alapján itélnek meg valakit, holott lehet, hogy közben tök normális. Engem is nagyon sok dolog érdekel, imádom a csillagászatot, a II. világháborút, 3 nyelven beszélek, sokat olvasok, de inkább nem merek szólni semmit, mert úgy is csak a lehurrogást kapom pl az osztályban, így kb hagyom, hogy azt higyjék, hogy hülye vagyok, pedig közben rengetegszer tudnék megcáfolni egy-egy nagyokos osztálytársam állítását.
2014. szept. 16. 17:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%

Nem utálom őket, mert hát nem tettek ellenem semmit. Csak simán nem értem, hogy miért jó az, hogy mész az iskola folyosóján és szembe jön veled négy klónod egymás mellett.

Ha jól értem, most leírod, hogy te nem vagy olyan, mint a többi, ez mind szép és jó, de tudod a külső az első benyomás, akár felszínes akár nem, a külső lényeges. Ha valaki egyedibben öltözködik, azon azt látja a környezete, hogy egyedibb ember lehet. Az Airmaxodból nem látjuk, hogy szereted a második világháborút, abból csak azt látjuk, hogy a szüleid gazdagok, te meg divatcica vagy, akiben semmi különleges nincs, csak egy a sok cicagatyás csaj közül. Ezért szóltak be a rockerek neked. Ezzel nem megsérteni akarlak (mert egyébként kifejezetten szimpatikus ez a csillagászat meg világháború dolog, ezeket én is bírom - Hitler szerinted is szeni volt?), csak azt írom, amit látok és amire asszociálok általában.

2014. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem a tucatlányokat utáljuk, hanem az agymosást, amiért minden második tinilány ugyanúgy öltözik, mint te. Gondolkodtál már azon, hogy miért tetszik az a ruha, amit hordasz? Nyilván azért, mert mindenhol ezt látod. Holott csak bogarat ültettek a füledbe, hogy ha így meg úgy öltözöl, akkor leszel jó. Mert tudod, kell a pénz, kellenek a vásárlók. Aztán egyszer majd azon kapod magad, hogy nem mersz kilépni az utcára a kedvenc karórád nélkül, vagy hogy venned KELL egy jobbat, szebbet, újabbat, drágábbat, mert a régi már gáz. Eközben viszont nem alakul ki a személyiséged, nem alakulnak ki benned az értékekhez való ragaszkodás, és most nem vallásos dolgokról vagy politikáról beszélek, hanem egyszerűen ízlésről és elvekről. Nem tudsz és nem is akarsz majd gondolkodni, mert mindent megrágnak neked és úgy adják a szádba. Nem csak a ruhákat, hanem az életszemléletet is.
2014. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
De vannak olyanok, akiknek meg pont az ilyen sablontípusok jönnek be, szóval nem tudom mi a problémád. Mindenki nem tetszhet mindenkinek.
2014. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Én imádom az ilyen csajokat :)

Nem kell aggódnod, az ilyen csajoknak általában elég jó pasijai vannak.


Nincs semmi gond veled. Jó is, hogy nem az ilyen zsákruhás papucscipős lányoktól már a hideg ráz. Sokkal tucatabb bármilyen plázacicánál.

2014. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyanok, mint a futószalagon gyártott Barbie babák, semmi egyedi, különleges nincs bennük, mind ugyanúgy néz ki, ráadásul a 99%-uk egy agymosott ostoba iq-nuku liba, akiknek nincs saját véleményük, saját gondolataik.
2014. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
"különcnek" sem jó lenni, mert ha valaki más az már rögtön kívülálló.
2014. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Értem amit mondotok, de akkor ezzel az erővel varrjon mindenki magának ruhát, mert ha egy rocker megveszi az acélbetétes bakancsot az is ugyanúgy szembejön vele ha olyan társaságba megy. A ruhák pedig azért tetszenek, mert szerintem jól állnak, próbáltam már más stílust, volt, hogy én is felvettem egy bakancsot, vagy szegecses kabátot hátitáskával, de nem éreztem jól magam benne.


UI: El Adolf Hitler :D

2014. szept. 16. 18:06
 18/29 anonim ***** válasza:

Utolsó: Társaságfüggő. A mi osztályunkban például sosem volt kívülálló az, aki egyedi. Sőt, eléggé értékelik itt. Intelligens emberek nem közösítenek ki olyat, aki nem tucat.

És különben is, a vágottnyelvű sátánista meg a svagp#csa között azért elég sokféle stílus létezik.

2014. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Azok szólják le akiknek esélye sincs náluk, és így kicsit könnyebb nekik...
2014. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

De kérdező nem értem mit rinyálsz..Tudsz öltözködni,sminkelsz,úgyis lesz barátod..az ilyen lányoknak mindig van.

De aki kicsit visszafogottabb,lazább azokra alig néznek rá..szóval nem értem min akadsz le?!

Lehet azért mondanak olyannak,mert sok lány valóban igy ad magára,mint te és csücsörit a képein,és lehet az olyan beképzelt lányokkal kevernek össze.Mert már tényleg rengetegen igy akarnak szépek lenni.

2014. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!