Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a lány ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a lány ilyen tapintatlan? Visszautasitott, és most a pasijával kérkedik nekem.

Figyelt kérdés

Félévig akartam ezt a lányt, kétszer is eléálltam, nem kellettem, de a jó viszony megmaradt. Aztán lett valakije, egyszer azt mondta, "boldogság van", hát régen esett ennyire rosszul valami.

Volt egy második hasonló is.


Az a baj, hogy vagy nem is fogta fel, mit akartam tőle, vagy egyszerűen burkoltan meg akar bántani "ha ha neked nem sikerült, de egy másik pasinak odaadtam magam", de minimum tapintatlanság. Azt hiszem harmadik alkalommal valahogy le kell csesszem, bár nem tudom, mit fog akkor gondolni.


Igen, tudom, hanyagolni kell, azt is teszem (jönnek is vissza a rinya-jelek, pl régen mindig irtam neki, most sosem).

Nem, nem fogom törölni, tiltani.

Igen, nem irok, nem hivom el sehova.

Igen, mást is keresek - csak titkon még szenvedek magamban egy kicsit :(


2014. szept. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
le kell szarni őket és akkor könyebb lesz a csajozás, van 1-2 csitri akiből többet néznél ki és vissza kell zuhannod a realitás talajára mert csak egy tapló...
2014. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy többség ilyen, az értelmi és érzelmi intelligenciájuk kb. a nullával egyenlő. Bármennyire fáj is, lépj túl az egészen, nem ér annyit a dolog, hogy emészd magad (tudom, könnyű mondani). Vigasztaljon az a tudat, hogy egyszer őket is utoléri a végzetük, és nekik is fájni fog sok minden, sőt talán még vissza akarják majd könyörögni magukat hozzád, mert rájönnek, hogy mit vesztettek.
2014. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó, köszi, énis mindig ezzel vigasztalom magam, ami ezt a lányt illeti, már "előzőleg" is utolérte, ugyanis sok pasi átverte, volt amelyik egy hónap után egy másik lány miatt dobta, és amikor ez egy évvel ezelőtt szóbakerült, elsirta magát...


mindannyian 28 körüliek vagyunk, nem hiszem el, hogy az érzelmi intelligencia még mindig egy gyerek szintjén van

2014. szept. 16. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
am ha ezen besértődsz a te hibád is, az ilyenek megérdemlik mint te, legalább tökösödnek egy kicsit
2014. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!