Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha furcsa velem a lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha furcsa velem a lány, aki visszautasitott, miért?

Figyelt kérdés

Nos, volt egy lány, kétszer is visszautasitott.

De nem akárhogy, mind a kétszer amikor eléálltam, elérzékenyült, majdnem sirt. Kamuindoka volt (most olyanom van, hogy senkit nem akarok), de mikor kifejezetten kértem, hogy mondja ki, öljük meg a reményt: nem akarta kimondani, "a remény hal meg utoljára".

Egyáltalán nem távolodik el tőlem, sőt egyik buliban hozzámbújt. Vagy nemis fogja fel, mi történt, vagy "talonban" tart. Egyszer utcán összefutottunk véletlenül: megijedt, riadt volt, megszeppent kicsit könnyes szemekkel. Máskor buliban néha (nem mindig) hasonló: kicsit lelassul, megszeppen, lágyabb lesz a hangja velem.


2014. szept. 10. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát barátom ezt nem tudom.
2014. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szinésznő a lelkem. Ha valóban mélyen szeretne, és úgy érezne ahogy próbálja sejtetni, akkor nem találkoznál vele, eltünne a szemed elől, pont azért, hogy n lásd mennyire kinlódik és ne fájjon neki annyira amit érez irántad.


Szóval kedves kérdező egy alig harmadosztályú kezdő szinésznőcskéhez van "szerencséd".

2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem jöhet veled össze mármint lehet hogy az egyik barátnőjének bejössz vagy az otthoniak nem akarják hogy TE legyél a barátja
2014. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buliba meg ahol te is egyáltalán a neved feltünhet,nem hogy várható is vagy, vagy esélyes a megjelenésed, el sem menne.
2014. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 2x is elutasított akkor tuti nem jössz be neki. Mert ha még csak 1x teszi akkor lehet olyan szélsőséges eset hogy hirtelen döntés volt, megriadt stb. de másodikra tuti átgondolta és megintcsak elutasított szóval tuti nem akar veled lenni, úgy! Nem akar téged megbántani! Szerintem csak simán Szpat! :S
2014. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!