Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok kb. milyen arányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kb. milyen arányban mennek barátként fiúval moziba?

Figyelt kérdés
Elég furcsa a lány, a barátnője ismertetett össze bennünket. Elvileg kezdettől fogva tetszettem a lánynak, először csak beszélgettünk, 2. esetben virágot is vettem neki, a kezét megfogtam, megsimogattam a vállát, a hátát stb., szóval próbáltam közeledni hozzá. Legutóbb azt mondta, hogy "csak barátok vagyunk", de elváláskor ölelkeztünk, simogattuk egymást, és megbeszéltük, hogy ha újra találkozunk, akkor moziba megyünk. Ráadásul a barátnője beszámolt nekem arról, hogy a lány sok jót mondott rólam neki, és hogy szerinte bejövök a lánynak. Azt is mondta, hogy szerinte a lány azért mondta ezt a barát dolgot, mert azt hiszi, hogy köztünk van valami, pedig mi csak levelezünk a lány barátnőjével, aki nagyon messze lakik, és még csak nem is találkoztunk. És én azon gondolkodtam, hogy szerintem a mozi gyanúsan nem baráti találkozási helyszín, bár ki tudja. Ha lehet, akkor elsősorban (huszonéves) lányok válaszát várnám, hogy ti milyen gondolatokkal mentek moziba egy sráccal, barátként elmennétek-e, ha tisztában lennétek azzal, hogy a fiú korábban már közeledett hozzátok. Köszi a válaszokat.

2014. szept. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, hogy fiúbaráttal tényleg beszélgetek, de semmi több, ez tiszta sor. Viszont nem ölelkezünk meg ilyenek. Én szerintem azért barát, mert még nem tudja mit akar. Ideje lenne belkezdened! :)

L

2014. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő csak fél, ezért mondta, hogy csak barátok vagytok. Biztos, hogy szeretne valamit, máskülönben nem ölelkeznétek, meg nem engedné hogy simogasd őt. Legalábbis én ezt gondolom. Én a fiúbarátaimmal nem csinálok ilyeneket. Máskülönben, szerintem a mozi egy baráti találkozás helyszíne! :) L.
2014. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, hát én is gondolkoztam azon, hogy megcsókolom, de nem tudom, nem ijedne-e meg. A helyzet az, hogy szerintem egyikünk se mer nagyon lelki dolgokkal foglalkozni, én legalábbis nem merek kérdezősködni, nehogy azt érezze, hogy vájkálok a dolgaiban vagy a múltjában, de enélkül meg nem nagyon lehet megismerni a másikat. Ami esetleg zavarhatja, az a korkülönbség (10 év), ezt a barátnője is említette. Meg szerintem kicsit zárkózottabb típus lelkileg, de félek attól, hogy elveszítem, ha nagyon elkezdem faggatni.
2014. szept. 16. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: Neked is köszönöm. Megeshet, hogy határozatlanabb, és megértem, hogy neki sem egyszerű, meg lehet, hogy attól fél, hogy nem fogják elfogadni őt valami miatt, nem tudom. Viszont szívesen van velem, ezt ő is többször mondta, amikor virágot kapott, annak is nagyon örült, és még utána is mondta, hogy milyen szép. Amúgy meg lehet, hogy csak nekem vannak tévképzeteim a mozival kapcsolatban, de szerintem ott sok minden megtörténhet, ami túlmutat a barátság határain. :) Szóval ha én lány lennék, és egy fiú moziba hívna, nekem abszolút nem az jutna eszembe, hogy barátságot akar. De ez is sok mindentől függhet, mert pl. enni vagy kávézni meghívni valakit is ugyanúgy lehet randi, mint baráti beszélgetés.
2014. szept. 16. 21:36
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Én speciel többször vittem úgy lányt moziba, hogy kimondva-kimondatlanul nem volt benne több, mint barátság, bár ez többnyire az én bénázásomnak volt köszönhető. Tanulság: ne a zöld jelzést lesd, hogy a lány mikor "engedi meg" hogy udvarolj, hanem légy határozott (közben persze figyelmes is), a lányok ezt nagyon szeretik :-)

24F

2014. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő 20 múlt, én 30 vagyok, és hát elhiszem, hogy talán őt is zavarja egy kicsit a korkülönbség, meg amúgy eddig nekem se volt túl sok sikerélményem, randikat is alig-alig tudtam összehozni, szóval nem nagyon vagyok tapasztalt. Végül is 2. alkalommal volt, hogy elmondtam neki, hogy tetszik, megfogtam a kezét, és mondtam, hogy még szeretnék majd vele találkozni, akkor kapott virágot is. Találkoztunk is, és pl. engedte, hogy átöleljem a vállát, simogassam a hátát, de közben meg azt mondta, hogy "csak barátok vagyunk", és ezért nem értem őt. És mondom, a barátnője nekem azt mondta, hogy a lány mindenféle jót mondott rólam. Hát így jutottunk el odáig, hogy akkor mozi, és nem tudom, mi van. Mindenesetre köszi a válaszodat.
2014. szept. 17. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
20 leszek, szoktam moziba menni a legjobb FIÚbarátommal.
2014. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!