Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holgyek-mitol jo egy ferfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek-mitol jo egy ferfi az agyban, mikor jo a szex?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom előny, ha van fasza.

csokinyuszi

2014. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól jó, hogy odafigyel rám, figyeli a testem jelzéseit, és úgy reagálja le, ahogyan kell...


Nem prűd, de nem is túl perverz, kb egyezzenek az igényeink.


Legyen magas szexuális kultúrája, magas libidója, megfelelő mozgáskultúrája.


És hitesse el velem, hogy Istennő vagyok! :D

2014. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hölgy, de attól jó ha csak az örömével foglalkozol és a boldogság az arcán indít be téged.
2014. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Odafigyelés, előjáték, gyengédség, érzékiség, verbális megerősítés, Fantázis, nyitotság
2014. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 viktorvarga ***** válasza:
4%
az anyagi hátterétől,h nyaralás közben történike,v karácsony előtt..sok dolog miat lehet jó
2014. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem attól jó egy férfi az ágyban, hogy odafigyel rám, ráérez arra, hogy mire vágyom, vagyis inkább leveszi a jelzéseimből, szavak nélkül is.


Felszabadult és magabiztos. Egyszerre tud gyengéd és határozott, domináns és szenvedélyes lenni.


Van benne spontaneitás, játékosság és kreativitás, így nem mindig ugyanazon forgatókönyv szerint történnek a dolgok, és a szex nem korlátozódik az "este, zuhanyzás után a hálószobában" típusú akciókra.


Tudja, hogy nem a titkos kis kert és a melleim az egyetlen erogén zónám, és azt is tudja, hogy a testfelületem kb. 80 %-án kívül az agyam is az.


Van ideje és kedve az előjátékhoz, és tudja, hogy mekkora különbség van aközött, amikor már készen áll a testem a behatolásra, és aközött, amikor minden porcikámmal annyira vágyom rá, hogy a sírás határán vagyok, és ha tovább húzza az agyamat, az már szinte kegyetlenség. :-)


Ugyanolyan fontosak neki az én orgazmusaim, mint az övé, és ismeri annyira a testemet, hogy legfeljebb a poén kedvéért kérdezi meg utólag, hogy ugye tényleg volt X orgazmusom, és nem vár választ erre a kérdésre.


Ha már orgazmus, akkor imádom, ha olyan ügyes, hogy össze tudja időzíteni az ő orgazmusát az én utolsó orgazmusommal, mert az eszméletlen jó érzés tud lenni, és valami hihetelen érzelmi plussz. (És ha ilyenkor időnként folynak a könnyeim, akkor nem kezd el kérdezgetni, hogy mi a baj, mert tudja, hogy ez a sírás nem rossz jel, hanem jó jel, és tudja, hogy ilyenkor nem kérdezgetni kell, hanem jó szorosan magához ölelnie.)


Lehet vele őszintén beszélgetni bármiről, tabuk nélkül. És úgy alapvetően nagyon jó vele beszélgetni (is).


Hú, és még mielőtt elfelejtek egy roppant fontos dolgot: szeretkezés után, mikor kicsit beszűkült tudatállapotban vagyok, nem akar beszélgetni, helyette inkább álomba simogat. :-)

2014. szept. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húha utolsó. Most adtál pár tippet. :) Általában én is odafigyelek ezekre a dolgokra, hosszan csináljuk és csak olyan dolgokat csinálok, hogy az az átszellemült vigyor és nyögdécselés fennmaradjon, játszok vele, nem kapja meg egyből a szám, vagy másom, tényleg jó tud lenni, mikor elélvez, nem renezem le magam egyből kicsit simogatom, hogy kiélvezhesse, aztán persze felpattanok, teszek alá zsepit, kimegyek megmosni a farkam, közben fingok egy jó hangosat majd a macskára fogom, ezen röhög aztán folytatjuk a napunkat/esténket.
2014. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!