Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg/biszex fiúk! Ki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex fiúk! Ki tudja rólatok, hogy a saját nemetekhez (is) vonzódtok?

Figyelt kérdés

Legfőképp még 18 év alatti meleg/biszex fiúkra gondoltam. Rólatok ki tudja a másságotok? Kiknek mondtátok el és kiknek szeretnétek elmondani? Ki hogy fogadta?

Az az igazság, hogy én speciel biszex vagyok, de a fiúk jobban vonzanak, viszont ezt senkinek sem merem elmondani. Főleg a családomnak nem. Ti "milyen cipőben jártok" ezen a téren?

Köszönöm a válaszokat! :) 17/F



2014. szept. 16. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Már elmúltam 18 de 17 voltam amikor megtudták rólam.

A családom nem fogadta jól,olyannyira rosszul fogadták,hogy még az nap elköltöztem a pasimhoz.

Az a pár barátom aki van elfogadta

2014. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 barátom, meglepődtek, de semmi nem változott XD Család lehet sejti, de nem fogom nekik elmondani még egy ideig, kicsit rosszul érezném magam, úgy érezném, hogy szégyent hozok rájuk
2014. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom tudja rólam. Anyum valószínűleg sejti. A családomnak mindenképp elakarom lassan mondani meg a közeli barátoknak utána csak annak akit érdekel, nem fogok rózsaszín pólót viselni és körmöt festeni.. Teljesen normálisan öltözködöm és viselkedem, de ettől függetlenül a fiúkat szeretem, akinek nem tetszik az nekem se fog tetszeni :D

18/f meleg

2014. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én speciel senkinek nem mondtam el és nem is tervezem.

talán a hugom sejti,de nem izgat tulságosan.

2014. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van egy 15 éves meleg haverom, akiről mindenki tudja, hogy meleg.
2014. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Osztálytársam 16 éves,és meleg. A családja tudja,az anyja eléggé kiakadt plusz még a NAGYON közeli barátai.
2014. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mondjuk én már elmultam 18,de mivel érint váaszolok.

az akivel sexelek.

soha senkinek nem montam el,és nem is tervezem.

2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátom tudja csak. De, ha elkezd alakulni egy komolyabbnak ígérkező kapcsolat, akkor elmondom a családomnak is. Legalábbis az egyik testvéremnek és anyának. 18/F
2014. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Annyira akarok egy meleg barátot, akire nem féltékeny a pasim, elmehetek vele ide-oda, megbeszélhetném vele a szerelmi életemet...

Olyan jó lenne egy ilyen haver :)

17/L

2014. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Utolso, irj privátot :)
2014. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!