Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki MyVipen akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok így ismeretlen embereknek írogatni? Vagy idegesít, ha ilyen levelet kapsz?
2010. jan. 19. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
sok szerencsét neki XD
2010. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezekből lószar se sül ki,max távkapcsolat.Én próbáltam 80 km-rel odébb lévő csajt felszedni,semmi értelme:D

DE akkor van,ha tudtok találkozni,de távkapcsolat...sztem gáz.

2010. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott lakik, ahol én, szóval ez nem probléma. Arra gondoltam, hogy mit gondoltok az ilyen emberekről. Mert nekem nincsenek túl jó tapasztalataim az ilyen myvipen ismerkedni akaró személyekkel. De lehet, hogy én gondolom nagyon rosszul. : /
2010. jan. 19. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Bátyám azt hiszem vipen ismerkedett meg a barátnőjével

és több mint 1 éve együtt vannak.

2010. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy néha felállhatna a számítógép elől.


Amúgy én is ismertem már meg embereket a netről, de az nem azért volt, mert kifejezetten ismerkedni akartam.

2010. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A barátomat a Myvipen ismertem meg, azóta 10 hónapja vagyunk együtt. Ő írt nekem, de én még sose írtam senkinek.
2010. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rám sokan írtak így Myvipen, aztán az egyiket visszajelöltem és utána mentek a dolgok maguktól. Azóta is együtt vagyunk a barátommal( és mióta kinn van, h kapcsolatban nem is igazán írogatnak)
2010. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez az ismerkedés egy modern módja. De szerintem inkább csak kapcsolatfelvételre jó az internet. Úgyis amikor élőben találkozik 2 ember és megismerik egymást akkor dől el minden...
2010. jan. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!