Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és 168 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és 168 cm (vagyis szerintem alacsony) és emiatt nem merek csajokkal ismerkedni mert szinte mindeggyik magasabb ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ciki ha egy alacsony srác sokkal magasabb csajjal jár?
2009. aug. 27. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok lány,157cm..ne aggódj,találsz neked megfeleő lányt.
2009. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 19 éves létemre 155 cm vagyok, az első barátom 165 körül volt (sosem kérdeztem, de hát nem volt sokkal magasabb nálam és másokhoz is tudtam viszonyítani, akikről tudtam, milyen magasak). Egyáltalán nem számított... Mindent megadott, amit szerettem volna :) Nagyon szerettük egymást. Sajnos vége lett... De ez miattam történt. Úgyhogy ne aggódj :)

És az sem baj, hogyha a lány magasabb nálad :)

Ha nem vagy magas, kompenzáld a belsőddel! :) Megtalálod az Igazit, ne félj. Sok sikert!

2009. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 22 F vagyok, 182 cm, 60 kiló. Tegnap egy ismerősöm mondta, hogy szeretne bemutatni egyik kollégájának, aki amúgy nem tudom hány éves csaj, mondott egy-két dolgot, nekem csak az maradt meg róla, hogy 150 cm magas. :) Namost előre kíváncsi vagyok, mert ez szerintem túl nagy különbség.. a másik irányban. Persze nem ettől függ semmi, de múltkor is fura volt diszkóban táncolni egy kb. 150 magas csajjal, csókolni meg még furcsább volt.. :))
2009. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkora vagy, amekkorának érzed magadat. A testmagasságok eltérése nem számít, vízszintes pozícióban pláne, csak a többi buta ember nézi meg, de neked nem azzal kell foglalkoznod :)
2009. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 173 vagyok, fiú és 16 éves nem vagy magas, de lányok több százaléka alacsonyabb mint te általában mindegyik 170 alatt van.. persze vannak akik magasabbak de akad elég szerintem meg még nősz pár cm -t talán.
2009. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarlak elkeseríteni, de én 16vagyok és 183 centi, és szerintem gáz, ha egyáltalán magasabb a csaj, az nem baj ha ugyanakkorák vagytok, de már egy centi is meglátszik :)
2009. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha őszinte akarok lennni, akkor szerintem gáz, ha magasabb a lány.


17/L

2009. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!