Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik itt akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem szánalmasak? Főleg azok, akik minden válaszuk végére odanyögnek egy ilyet, hogy "am 17f vok ha gondolod leszek a pasid írj privit na cs"
2011. febr. 6. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
szerintem az a legcikibb ha valaki interneten ismerkedik,mert az olyan élettelen testidegen szituáció,mesterséges az egész!
2011. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az ő dolguk. Ha jól esik nekik, akkor csinálják. De egyébként szerintem sem itt kell ismerkedni.. :D hanem élőben, barátok vagy bulik által. Ennyi a véleményem. :D :P
2011. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten vannak összezavarodva, hogy már teljesen mindegy, hogy honnan, de egy szerető partnerre kell szert tenniük....persze szánalmas. De ha leiszod magad az nem szánalmasabb?


jah és privi? :D:D::D

2011. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nyomik :D
2011. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lowok :))
2011. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolhatod, hogy az ilyen egyedek komolyan is gondolják... A többség valószínűleg heccből írja le, ahogy a kérdések zöme is e célból kerül fel az oldalra.
2011. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát eléggé azok :D


19F és nem leszek a pasid :D


19F

2011. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tomika90 ***** válasza:
miért gondoljátok cinkesnek?Szerintem nemaz ha komolyan gondolják...Hol van rengeteg változatos ember akikkel nem fújna alapból össze a sors?Hát az internet!Mellesleg ha annyi szánalmas ember van mint aki neten "próbálkozik" akkor ki kell hogy ábrándítsalak sok százezer ember próbálkozik neten...különben ez csak egy kezdőlöket, utána ugyis személyesen megy tovább a dolog.
2011. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs semmi baj az internetes ismerkedéssel szerintem. Persze ez a "17f vagyok, írj privit, ha gondolod, nagyon tetszenek a betűid", ez tényleg marhaság.

De akadnak olyanok, akik igazából élőben nagyon nehezen tudnak ismerkedni új emberekkel, mert esetleg nincs társaságuk, akiken keresztül megismerhet új embereket, egyedül meg mégsem mehet el az ember bulizni. Vagy legalábbis nagyon nehéz egyedül társaságot találni. Ha másképp nem megy, akkor miért ne élhetne az ember egy kis társas életét az interneten keresztül. Még előfordulhat, hogy talál is barátokat/társakat.

2011. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak értelmesebb emberek és értelmesebb kérdések, ahol annyit és úgy írnak, hogy körülbelülre levehető milyen a személyisége a másiknak, és ha esetleg épp a magányról panaszkodik, és jön valaki, akinek megtetszik ez alapján, akkor miért ne írhatna?

Nulla adattal, alap nélkül nyomulni, két mondattól kapcsolatot remélni viszont tényleg gáz.

2011. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!