Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselkedtek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselkedtek, ha féltékenyek vagytok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ha nektek pl. tetszik valaki, vagy jobban érdeklődtök iránta stb.,de nem vagytok együtt, még csak a kiszemeltetek akkor hogy viselkedtek ha féltékenyek vagytok, mert mondjuk meglátjátok mással? De nem pont arra gondolok, hogy a pasijával, hanem csak mondjuk haverral, baráttal, barátnővel.Persze ha kimutatjátok egyáltalán valamilyen módon.

2014. szept. 17. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább magamban durcázom. Nem teszem szóvá, mivel semmi jogom nincs hozzá kivel lóg, nem a pasim adott esetben még.
2014. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Bár mondjuk nem arra gondoltam, hogy valaki is szóvá tenné, inkább arra hogy esetleg ez viselkedésben, arckifejezésekben ilyen dolgokban megnyilvánul e valakinél. Mert ugye szóvá tényleg nem igazán lehet tenni ilyet :)
2014. szept. 17. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, persze. Volt már ilyen. Kívülről nem láttam magam, de olyankor elég cinikus módon be tudok szólni és kissé sértődötten.

Pl.: a múltkor a sráccal, akivel most randizgatok elmentünk sétálni. Elkerülhetetlen volt, hogy az exe munkahelye előtt menjünk el, volt akkora szerencsém, hogy a lány épp az üzlet előtt dohányzott és elkerülhetetlen volt a találkozás. Éreztem magamon, hogy kicsit befeszültem, ők leálltak dumálni, nekem pedig végig olyan fejem volt, hogy "csak nyugodtan, mintha itt sem lennék, beszélgessetek, szarjatok le". Aztán mikor elmentünk a fiú megemlítette, hogy itt milyen gyakran belebotlik a lányba. Mire én megjegyeztem, hogy "jajj, de pompás..." (és ezt ironikus hangsúllyal), de szerintem neki nem eesett le, hogy milyen szarul esett a dolog.

2014. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az milyen jó ,amikor a másik nem veszi észre, hát én nem tudom megállni szó nélkül.
2014. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Finoman utalgatok.

Most a napokban is ez volt, természetesen facebookon láttam, hogy agybafőbe lájkolgat egy lányt. Viccesen megjegyeztem, hogy lassan nem marad olyan képe a csajnak amit ne lájkolna.

Aztán tegnap találkoztunk, lejött hozzám, mert épp mozgásképtelen vagyok. Majd este beszélgettünk és ő is féltékenykedett, hogy biztos van valakim meg hasonlók és akkor írta, hogy ő mindig csak rám gondol, mégha mennek is facebookon odavissza a lájkok.

2014. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy szóval, hülyét csináltok magatokból! :/
2014. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!